Ремонт харчоблоку в Одеській обласній дитячій лікарні

2017-02-17 14:52 177 Нравится

В Одеській обласній дитячій лікарні закінчився ремонт харчоблоку. З обласного бюджету було виділено понад 1 мільйону гривень. На ці кошти у будівлі харчоблоку встановлено нові металопластикові вікна та двері, сантехнічне обладнання, встановлено нову електрику, повністю замінено плитку на стінах та підлозі. Також відремонтовано усі технічні приміщення та санвузол, пофарбовано стіни та пошпакльовано стелі. Їжу для маленьких пацієнтів тепер готують в сучасному оновленому приміщенні.

Довідково: Одеська обласна дитяча клінічна лікарня створена 1936 року як міська спеціалізована лікарня. 1976 року лікарня стала обласною дитячою клінічною лікарнею. Загальна кількість ліжок – 510. У лікарні працюють понад 220 лікарів та 480 медичних сестер.

«Покращення умов приготування їжі для пацієнтів потребують більшість медичних закладів Одещини, – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський, – це не менш важлива складова, ніж оновлення медичних кабінетів чи медичного обладнання, подібні заходи будуть поступово проводитись по всій Одеській області».

Сообщает портал «Антикор 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!» со ссылкой на СМИ.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, коронавирус, вызывающий COVID-19, был создан искуственно?

Реклама
Реклама