97 років Балтській газеті «Народна трибуна»

2017-02-17 13:52 258 Нравится

18 лютого виповнюється 97 років Балтській газеті «Народна трибуна» – одному з найстаріших в Україні друкованих видань, історія якого бере свій початок з далеких 20-х років минулого сторіччя. Протягом цього часу не раз змінювались назви газети, її обсяг та кількість номерів, але не змінювалась її суть: вона завжди залишалася народною.

Сьогодні районна газета «Народна трибуна» має близько тридцяти рубрик, у яких публікуються різні матеріали. Серед них: «Життя громади» – нагальні питання розвитку сільських територій, «Децентралізація» – матеріали про перетворення, які відбуваються у районі, «Знай наших» – тут виходять статті про цікавих людей, талановитих та обдарованих дітей. Під рубриками «Слово депутату», «Депутат в окрузі», «З життя громади», «У громадських організаціях», «День села» висвітлюється діяльність районної та місцевої влади.

Довідково: газета почала виходити з 1920 року і називалася «Вісті Балтського повітового революційного комітету». Це була перша в Одеській області та одна з перших в Україні місцева – районна газета, з якої й бере свій початок «Народна трибуна». Через рік газета вийшла з новою назвою – «Червоне село», далі історію балтської преси продовжило видання «Плуг і молот» (1922-1923 рр.). У 1924 році Балтський район увійшов до складу Молдавської АРСР зі столицею у Балті. Тоді тут починає видаватися двома мовами (українською і молдавською) газета «Червоний орач» («Плугарул рош»), яка виходила у 1924-1929 роках та мала тираж 4050 примірників українською мовою і 3150 – молдавською. У 1930 році випускатися районна газета «За соціалістичну перебудову», яку у 1934 році було перейменовано у «Комунар», у 1962 році виходить газета «Народна трибуна». вона продовжує висвітлювати багатогранне життя району.

Сообщает портал «Антикор 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!» со ссылкой на СМИ.

Свої вітання творчій команді газети висловив голова обласної ради Анатолій Урбанський: «За довгі роки своєї історії ваше видання завоювало заслужений авторитет у своїх читачів. «Народна трибуна» відображає політичне, громадське та культурне життя не лише району та області, а й усієї нашої держави. І сьогодні перед вами стоять такі ж важливі завдання – надавати оперативну та об’єктивну інформацію, виховувати нові покоління. Нехай газета й надалі йде в ногу із нашим динамічним часом, не старіє всупереч почесному віку та залишається затребуваною. А колективу редакції я бажаю невичерпної творчої енергії, натхнення, нових ідей, цікавих різнопланових матеріалів, вірних передплатників та прихильників. Успіхів, здоров’я, благополуччя вам і вашим близьким!»

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама