Робочий візит до Балтського району

2017-02-14 14:24 217 Нравится

Під час робочого візиту до Балтського району голова обласної ради Анатолій Урбанський та голова обласної державної адміністрації Максим Степанов спільно з депутатами обласної ради, керівництвом району та міста відвідали ряд об’єктів.

Так керівники області оглянули місце будівництва спортивного комплексу, у якому обладнають майданчики для міні-футболу, гандболу, волейболу, баскетболу, а також іншим спортивним інвентарем і всією необхідною інфраструктурою – роздягальнями, душовими, медпунктом, тренерськими кімнатами та іншими приміщеннями. Також керівництвом міста було продемонстровано ряд комунальної техніки, яку найбільша об’єднана територіальна громада в Одеській області придбала за 2016 рік за рахунок інфраструктурної субвенції.

Крім того, у ході візиту керівництво області провело робочу нараду з питань децентралізації та територіального об’єднання громад, участь у якій взяли голови райдержадміністрацій, районних рад Балтського та Кодимського районів, міський та сільські голови,депутати Одеської обласної ради, сільгоспвиробники, керівники установ, підприємств, організацій та активісти.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Міський голова Балти Сергій Мазур поділився досвідом, щодо основних напрямки роботи в рамках децентралізації та пріоритетів в роботі міської влади з питань соціально-економічного розвитку. Присутні мали змогу задати питання та отримати відповідь на всі питання, що їх турбували.

«Темпи розвитку Балтська об’єднана територіальна громада є прикладом не тільки для Одеської області, а й для громад з усієї України. – У цьому, велика заслуга міського голови Балти Сергія Мазура, який стояв на чолі усіх цих перетворень. Мешканці Балтського району є першопрохідцями у процесі об`єднання громад, а обласна рада та депутати, в свою чергу, усіляко сприятимуть соціально-економічному розвитку району» – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете запрет посещать закрытые публичные помещения людям, не вакцинированным от COVID

Реклама