Анатолій Урбанський та Максим Степанов відвідали Кодимський ЦНАП

2017-02-13 11:37 212 Нравится

Голова обласної ради Анатолій Урбанський та голова обласної державної адміністрації Максим Степанов прибули до Кодимського центру надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг Кодимського району працює з 30 жовтня 2013 року, з 1 травня 2016 року він переїхав до нового приміщення за адресою: м. Кодима, вул. Соборна, 88. Тут працюють 5 співробітників, які надають 60 видів адміністративних послуг, найбільш розповсюджені з них – земельні питання, реєстрація бізнесу та майна.

Начальник відділу надання адміністративних послуг Кодимської райдержадміністрації Неля Деревніна провела гостям екскурсію ЦНАПом та розповіла про перелік послуг, використання сучасних інформаційних технологій, надання послуг в он-лайн режимі. Ознайомившись з роботою, матеріально-технічним забезпеченням закладу, Анатолій Урбанський поспілкувався з адміністраторами та відвідувачами.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Далі програмою робочої поїздки заплановано особистий прийом громадян Анатолія Урбанського та Максима Степанова та переїзд до міста Балти.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете отставку Дмитрия Разумкова?

Реклама