Ремонт Білгород-Дністровського спеціалізованого будинку дитини

2017-02-07 14:50 217 Нравится

У Білгород-Дністровському спеціалізованому будинку дитини завершився ремонт. Зокрема, у харчоблоку було встановлено нові металопластикові вікна та двері, сантехнічне обладнання, повністю замінено плитку на стінах та підлозі. Також відремонтовано усі приміщення та санвузол житлової групи на 2-му поверсі: пофарбовано стіни, пошпакльовано стелі, замінено підлогу та вікна.

«На проведення робіт з обласного бюджету виділено 540 тисяч гривень відповідно до комплексної програми «Здоров’я», – повідомив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Слід зазначити, що комунальна установа «Білгород-Дністровський спеціалізований будинок дитини» – єдина установа в Одеській області, яка побудована за типовим проектом. Згідно з проектом санітарно-гігієнічні умови передбачають перебування, реабілітацію та корекційно-виховну роботу дітей віком до 4-х років. Від інших закладів інтернатного типу в області Білгород-Дністровський будинок дитини відрізняється наявністю приміщень медичного та реабілітаційного призначення. Тут є зал ЛФК, кабінет фізіотерапевтичних процедур, кімнати сенсорного розвитку, кабінет для щеплень, масажу тощо. Загалом установа розрахована на 150 дітей при штаті 230 чоловік – медперсонал, вихователі, логопеди, дефектолог та інші фахівці.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Кто лучший Президент Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама