Представник партії «Народний фронт» Омелян займається дешевим самопіаром

2017-01-31 20:30 1 605 Нравится 2

Сьогодні відбулася дивна подія.

Партія "Народний фронт" повідомила, що державне підприємство «Укрпошта», аеропорт «Бориспіль» та авіакомпанія МАУ підписали меморандум про співпрацю, що нібито має на меті нарощення обсягів перевезень поштових вантажів на всіх міжнародних напрямках.

Про це на брифінгу розповів міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян. На партійному сайті НФ так і написано "представник партії «Народний фронт»".

Як саме будуть нарощуватися обсяги перевезень поштових вантажів на всіх міжнародних напрямках - не повідомляється. Напевне, шляхом підписання меморандуму.

Варто нагадати, що меморандум - це записка з нагадуванням про що-небудь, яка нікого ні до чого не зобов'язує.

В повідомленні НФ прізвища і посади підписантів записки не вказані - це свідчить про те що люди на фото використовуються на тлі Омеляна у якості меблів.

Подивіться на переляканого гендиректора Укрпошти Смілянського, який, здається, розуміє що представник партії «Народний фронт» використовує "Укрпошту" в своїх політичних іграх.

У тому що меморандум - це пустий папірець і підписували його лише заради появи Омеляна в ефірі - можна переконатися переглянувши це відео і послухавши пусту балаканину горе-міністра. Якійсь набір слів про "сильний крок" і про "гарний крок".

Дуже жалюгідний івент. Зайвий раз стало зрозуміло що в представника партії «Народний фронт» Омеляна немає жодних досягнень в його діяльності на посаді міністра інфраструктури. Хіба що підписані кимось записки.

Як кажуть в піар-агенціях, "якщо немає що казати - треба меморандум підписати".

-

Читайте також: "Бреши, Омелька, - твоя неделька": міністр інфраструктури Омелян збрехав щодо електромобілів

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете закупку Украиной российской вакцины от COVID ?

Реклама
Реклама