168.Українська ОК

2016-08-31 17:44 1 1052 Нравится 2

Українська онлайн-кар'єра - це проект, який пропонує Вам купувати товари високої якості, що вироблені в Україні, і отримувати за це гроші. При цьому Ви підтримуєте українського товаровиробника та сприяєте розвитку нашої країни.

Суть проекту дуже проста і зрозуміла кожному:

Всі ми майже кожного дня ходимо в магазини, супермаркети і купуємо там косметику, каву, чай, одяг, ходимо в аптеки і купуємо вітаміни, тощо. Іноді в цих магазинах ми маємо дисконти на знижку 1-5%, але ніякі магазини нам не сплачують за користування продукцією.

В нашому проекті ми пропонуємо Вам купувати товари в онлайн магазині і заробляти на цьому. Безкоштовно зареєструвавшись:http://jerelia.com/?ref=1128808,Ви отримаєте доступ до свого кабінету та наставника який допоможе в роботі.

Ми співпрацюємо з українською компанією Джерелія. Онлайн магазин – це Ваша власна сторінка на сайті Джерелія. Компанія Джерелія пропонує товари виключно українського виробництва високої якості і має широкий асортимент товарів: косметичні засоби по догляду за шкірою, тілом, волоссям, продукти для здорового харчування, натуральні засоби для прання та прибирання дому, колекції дитячого одягу, тощо.

Ви реєструєтеся в компанію: http://jerelia.com/?ref=1128808, отримуєте знижку на всі товари 25%, купуєте продукцію для власного споживання принаймні на 200 грн в місяць і отримуєте можливість постійного реального доходу.

За що Вам будуть платити?

За товарооборот, який Ви створюєте разом з Вашою групою. Купуючи в онлайн магазині, і запрошуючи інших робити покупки, Ви збільшуєте товарооборот магазину і отримуєте за це від магазину подяку у вигляді грошей. Наприклад, щомісячне споживання косметичних та гігієнічних засобів однієї сім’ї складає приблизно 200 грн в місяць. При виконанні рекомендацій проекту, Ви лише за 3 місяці будете мати групу з товарообігом 100 000 грн. Ваш відсоток від товарообігу – 20% і Ваш дохід складатиме 20 тис.грн!

Користуйся якісною українською продукцією зі знижкою 25%

• Заміни свій магазин на магазин онлайн

• Запрошуй користуватися вітчизняними товарами

• Заробляй на особистому користуванні продукцією

• Наш бізнес тільки 100% онлайн: ніяких продажів, ніяких зустрічей, ніяких холодних контактів, ніяких роздавашок, ніякого вкладання грошей.

Приєднуйтесь до нашої команди та отримуйте:

безкоштовне навчання

• інструменти та матеріали для роботи

• щоденні вебінари

• командну підтримку

• відповіді на всі ваші питання

необмежений дохід

Українська онлайн кар’єра для Вас – це можливість отримувати дохід у зручний для Вас час, без відриву від сім’ї, у комфортних умовах.

Це якісні товари для Вас та Вашої родини.

Це розвиток українського виробництва, створення та збереження робочих місць, розвиток економіки та всієї України в цілому!

Розвивай Україну! Будуй багату Україну разом з нами!

Комментарии (2)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама