Голова обласної ради Анатолій Урбанський нагородив подарунками журналістів та колективи редакцій

2016-05-06 08:45 300 Нравится

Голова обласної ради Анатолій Урбанський нагородив подарунками окремих журналістів та колективи редакцій – переможців щорічного обласного конкурсу на кращий цикл журналістських робіт щодо висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Анатолій Урбанський подякував учасникам конкурсу за об'єктивну оцінку діяльності місцевого самоврядування, адже сучасне демократичне суспільство неможливо уявити без свободи слова та вільного доступу до інформації всіх громадян.«Журналістику називають четвертою гілкою влади, яка відповідальна за стан справ у суспільстві, формує свідомість людей, визначає власні позиції. Ви вказуєте на шляхи поліпшення роботи депутатів, а в центрі ваших сюжетів завжди залишається людська особистість

Нам важливі ваші публікації,висловлювання, ваше бачення ситуацій. Ваше вміння донести до суспільства складні політичні, економічні й соціальні питання. Обласна рада зі свого боку відкрита до діалогу та співпраці, ми готові усіляко підтримувати свободу слова», - зазначив Анатолій Урбанський.

Окрім цього, Анатолій Урбанський прокоментував ряд регулярно обговорюваних питань: дата найближчої сесії обласної ради, доля Аккерманської фортеці, досягнення в рамках децентралізації влади тощо.«Цей конкурс є для нас хорошим стимулом у роботі, змушує завжди бути в творчому тонусі, адже здорова конкуренція серед журналістської спільноти є запорукою прогресу. Це також чудова нагода проявити себе для обласних засобів масової інформації. Слід зазначити, що сьогодні перевагою обласної ради є відкритість та націленість на конструктивний діалог з четвертою гілкою влади. Наприклад, під час урочистого заходу голова обласної ради Анатолій Урбанський був готовий максимально розгорнуто відповісти на запитання журналістів і ні в якому разі не ухилявся від коментарів», -розповів журналіст інформаційного агентства «Репортер» Костянтин Гречаний.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама