Анатолій Урбанський: Робоча поїздка в Комінтерново

2016-04-26 09:33 237 Нравится

Тилігульський лиман – найглибший і найпрозоріший лиман нашого регіону. Лиман із морем з’єднує лише штучно створений канал. Тилігульський лиман включено до переліку водно-болотних угідь, що мають міжнародне значення. Він знаходиться на межі Миколаївської та Одеської областей і вважається одним із найчистіших лиманів Північно-Західного Причорномор`я. Але за останні півсторіччя рівень води в лимані критично знизився, а з’єднувальний канал замулився,що може призвести до його повного пересихання.

З метою відновлення штучного з’єднувального каналу між Тилігульським лиманом та Чорним морем Одеська обласна рада спільно з Миколаївською (оскільки частина лиману відноситься до Миколаївської області) у 2015 році створили робочу групу, до складу якої входили депутати обох областей, представники екологічних департаментів, вчені та інженери.

Сьогодні з Одеського обласного бюджету виділені кошти на розроблення проектно-кошторисної документації на проект капітального ремонту з’єднувального каналу «Тилігульський лиман – Чорне море».«Зустріч із головою обласної ради пройшла конструктивно, наші проблеми були почуті. Ми вдячні

Анатолію Урбанському та депутатському корпусу за те, що вони вирішують проблему нашого краю –спасіння Тилігульського лиману», зазначив голова Петрівської сільської ради Геннадій Мельниченко.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете введение полного локдауна на три недели?

Реклама
Реклама