Зутріч голови обласної ради з аграріями

2016-04-13 13:43 262 Нравится

Перебуваючи з робочим візитом у Роздільнянському районі, голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч із керівниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, очільниками агропідприємств та фермерських господарств району, яка пройшла в адмінбудівлі Роздільнянської районної ради. Зустріч була присвячена обговоренню та пошуку можливих шляхів вирішення нагальних проблем аграрного сектору. Зокрема, це зміни у податковому законодавстві, надання переважного права на користування земельними ресурсами місцевим жителям громад, врегулювання конфліктних ситуацій, які виникають у процесі діяльності господарників району, контроль ціноутворення на пальне та собівартості добрив.

У своїй промові Анатолій Урбанський наголосив, що метою таких робочих поїздок є ознайомлення зі станом та перспективами розвитку агропромислового комплексу, створення умов для найкращого забезпечення проведення весняно-польових робіт, розвитку тваринництва тощо.

«Ми з колегами по депутатському корпусу категорично проти переведення сільського господарства на загальну систему оподаткування та введення будь-яких інших фіскальних змін. Народними депутатами України було подано на розгляд Верховної Ради низку законопроектів, які спрямовані на вирішення нагальних проблем агросектору. Разом з тим, на наступній зустрічі з аграріями ми розглянемо законопроект України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників», який вже зареєстрований Верховною Радою і має позитивно вплинути на ситуацію», - підкреслив Анатолій Урбанський. Далі очільник обласної ради відповів на запитання сільгоспвиробників.

Зі свого боку керівники агропідприємств висловили сподівання, що такі зустрічі відбуватимуться частіше, адже прямий діалог – найдієвіша форма вирішення проблемних питань.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама