Переатестація. Дилема Ківи

2016-03-09 11:59 222 Нравится

У нинішньому форматі переатестації, з широким включенням громадськості, начальник департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Ілля Ківа її навряд-чи пройде. Про це пише у "Фейсбуці" член атестаційної комісії МВС Роман Сініцин.Це моя особиста думка, підкріплена досвідом трьохмісячної участі в різних атестаційних комісіях Миколаєва, Луцька, Києва та області, в якості представника все тої-ж злополучної громадськості. Надто багато до Ківи запитань стосовно його кримінального минулого, "подвигів" в АТО, висловлювань в пресі і.т.д. Будь-яка комісія ставитиме ці неприємні запитання в лоб і багато. І прописуватиме у супровідному листі на поліграф.

Правда у якійсь комісії, створеній "під Ківу", з ручною громадськістю - він звичайно ж пройде. Але це викличе ще більше запитань і шуму.

Проблема в тому, що якби Ківа хотів та міг би пройти атестацію - він давно б уже це зробив.

Проте спочатку Ківа брехав, що переатестацію пройшов, коли ж активісти почали задавати незручні питання: "де, коли і в якій комісії" пішов на лікарняний, що не заважало ходити на ефіри і віщати про "готов ли полиграф пройти меня". У той же час друзі Ківи почали розказувати, що він пройде атестацію, "коли вона буде відповідати законодавству" (Корчинський) або "коли буде така необхідність" (Аваков).

Сам же Ківа, в ефірі 112, розказує що готується до тестів і атестацію колись таки пройде.

Тягнути вони так можуть ще декілька місяців, а далі доведеться щось вирішувати. З огляду на те, що навіть Хатія Деканоідзе раніше заявляла, про: "я не бачу Ківу у новій поліції" перспективи у Іллі туманні.

Правда завжди можна у політику. Або на телевізор, а потім у політику. Там переатестацій немає. І схоже про запасний аеродром друзі Ківи уже почали задумуватись. Чого варте треш-шоу "Трафік з Ківою". Аммплуа бєзпредєльщіка, рубахи-парня і безпринципного борця з дитячою наркоманією та наркомафією - багато кому по душі.

Такий собі брутальний ляшко. Правда лисий і активний.

Цільова аудиторія дійсно велика і працювати з нею потрібно.

Але, якщо все ж таки Ківа прийде на атестацію, щиро раджу членам комісії долучити на співбесіду психіатра та нарколога в якості спостерігачів-консультантів, тим паче можливість їх залучення передбачена інструкціями...

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы планируете голосовать на местных выборах 25 октября?

Реклама
Реклама