«Очищена» влада Вінничини чистить державний бюджет

2016-02-10 10:40 1 007 Нравится

Займаючись справою “горіхової мафії”, (від цього курсу нам вже не можна відступати) – проти нас почалися інформаційні війни з боку так званих“чесних”, нелюстрованих чиновників.

Які, окрім виправдовувань і наклепів, за допомогою “дружніх” державних структур чинять переслідування і тиск на тих, хто говорить правду і заважає чинити їм протизаконні дії. Ми постійно отримуємо “свіжі” факти і інформацію про нових фігурантів справи. Така тема, що постіно «тисне» на вуха, як корупція та зловживання службовим становищем посадовими та службовими особами органів влади Вінницької області, обросла вже купою доказів, а головні фігуранти продовжують працювати і, ще з більшою винахідливістю і нахабством, порушують закон.

Невтомно досліджуючи цю справу, ми кожен тиждень висвітлюємо якийсь новий випадок тиску і протизаконного перешкоджання роботи підприємців, про що подаємо заяви до відповідних державних структур, беремо участь у судах та прикладаємо усі можливі зусилля (фізичні та інтелектуальні) у даному напрямку, бо впевнені – ну, не можна ж так нахабно красти!

Взагалі-то, складається враження, що на Вінничині своє законодавство і свій президент – Продан Мирослав Васильвич (очільник Вінницьких фіскалів – податково-митної мафії). Тут все, як у минулі 2011-2012 роки — від канцелярії до слідчого, судді та прокурора живуть і працюють згідно доручень і вказізок Продана або його першого заступника — Осмоловського Руслана Васильовича, або ж першого заступника начальника ГУ ДФС у Вінницькій області — Віктора Сирватки.

Авторитетні можливості Продана тримаються на його “вірних псах”:

  • начальнику слідчого відділу фінансових розслідувань ГУ ДФС у Вінницькій області – Коберському Г.В.,
  • старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Вінницькій області — Ширман І.М.,
  • слідчому Мухіну І.В.
  • міцній підтримці прокурорів Вінничини (Ковальскій А.А. та інших).

Така собі місцева мафія, де всі «в темі» і вірогідність вибороти справедливість і законність зводиться до нуля, навіть якщо суддя “не в темі”.

Свіжий приклад з вантажем вже відомих військових з АТО, що намагаються експортувати волоський горіх. Не будемо переказувати в деталях усю справу (вона типова, а схема тиску на підприємців незмінна і залишилась безкарною). Додамо лише копію ухвали Вінницького суду, згідно якої слідчих забов’язали повернути вантаж негайно! При чому, ухвала оскарженню не підлягає.

На що у начальника слідчого відділу фінансових розслідувань ГУ ДФС Вінницької обл. Коберського Григорія Володимировіча інша думка, більш того надані йому повноваження порушувати закон дозволяють офіційно заявляти, що для всього слідчого управління (!) не є імперативом виконувати рішення суду. Якось неправильно «очистилась» влада. Вони чи законів не знають чи живуть по своїм! Слідчі не віддають вантаж, бо наказу від Продана немає, що і підтвердив перший заступник начальника ГУ ДФС Сирватка Віктор Якович – який навіть в присутності журналістів, (правда, хто ж їм дасть це написати), заявив що ухвалу виконувати не будуть, а будуть її оскаржувати (ще раз наголошу, суд постановив – ухвала оскарженню не підлягає).

Отаке воно замкнуте коло Вінницької податково-митної мафії! А сидять і керують вони грошима, які повинні потрапляти до бюджету країни, а не в власні кишені! А тим часом, наші урядовці не знають у кого виклянчити ще кредитів, то ми їм підкажемо – у мільйонера та очільника державного злочинного групування і за сумісництвом очільника ДФС Вінницької обл. Продана Мирослава Васильовича!

Що стосується даної справи, то ми, активісти «Всеукраїнської народної ради протидії корупції та громадської експертизи влади», прикладемо максимум зусиль, щоб прибрати Продана з ДФС та інших чиновників, які стоятимуть на заваді відбудови економіки України. Ми зламаємо цю кругову поруку на усіх рівнях влади!

Слідкуйте за нами

Запрошуємо долучитися до Народної Ради

ПІБ (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Укажіть вашу освіту і покликання

Мітки

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама