Чи стане скандальний Пшеничка А.М. новим прокурором? Мафія Львівської прокуратури займає нові посади прокурорів та детективів

2016-01-18 14:05 373 Нравится

Тема конкурсного відбору у ряди оновленої прокуратури стала однією з найбільш обговорюваних у суспільстві, адже всі сподіваються на зміни. Чи справді Україна має шанс отримати гідних прокурорів, ми вирішили зробити журналістське розслідування і відкрити справжні обличчя кандидатів. Оскільки верхівка прокуратури всім відома, ми зробили ставку саме на рядових прокурорів, які і будуть вести роботу з людьми. В оновлену прокуратуру збирається пройти неоднозначний працівник прокуратури, який перебував на багатьох посадах: слідчий та помічник прокурора Шевченківського району м. Львова, заступник прокурора Миколаївського району Львівської області, слідчий слідчого відділу прокуратури Львівської області – Пшеничка Андрій Михайлович, саме про нього і піде мова.

Слідчий Пшеничка під час своєї професійної діяльності неодноразово себе дискредитував, а саме: розслідував справу про вбивство, в якій звинувачував невинну людину та фальсифікував кримінальну справу. За результатами його роботи Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Львівської області окремою ухвалою зазначила, що встановлено низку порушень вимог кримінально-процесуального закону, яких припустилися працівники Шевченківської районної прокуратури Львова. Колегія інформувала прокурора області про бездіяльність слідчого А.Пшенички.

Ще одна темна пляма у біографії прокурора – він тричі використовував вогнепальну зброю в громадських місцях і під час одного такого інциденту він вистрелив перехожому у обличчя, але використав всі свої корупційні зв’язки, щоб залагодити справу і не заплямувати репутацію керівництва та прокуратури в цілому. Хоча, за такий вчинок як мінімум людину мають звільнити, а як правило такий прокурор має потрапити в тюрму та відбувати покарання.

Також, Пшеничка А.М. був ключовою особою у всеукраїнському скандалі: Після виграшу сім’єю Сивулько у національній лотереї 1 500 000 грн. тодішній заступник прокурора Миколаївського р-ну Львівської області Пшеничка фабрикував справу на сина сім’ї Сивулько – Андрія заради отримання виграних коштів від його батьків. При розкритті істини в цій справі був засуджений громадськістю у ЗМІ та публічно відсторонений від виконання обов’язків тодішнім прокурором Львівської області.

Також, були випадки, коли Пшеничка А.М отримував хабарі не грошима, а земельними ділянками. Він разом з своїм шваґром Мотою, який також є прокурором, не соромилися називати суми хабарів у 10 тисяч доларів, таких грошей звісно в людей не було, тому горе-прокурори пропонували людям віддати родинні земельні ділянки. Про такі подвиги останні не раз вихвалялися на застіллях прокуратури, обговорюючи як правильно сфабрикувати справу, щоб отримати вигоду побільше та декілька соток землі.

Після приходу нового прокурора Львівської області, Пшеничка знову опиняється на «теплому місці» в слідчому відділі Прокуратури Львівської області, і не показуючи свого реального матеріального стану, успішно розслідує «справи-закахухи» по хабарах міліції. Маючи велику практику фабрикування справ, він швидко спрацьовується з начальством прокуратури і збираючи хабарі закриває кримінальні справи, за потреби перекваліфіковуючи злочинців на свідків. Пан Пшеничка вміло торгує поданням чи навпаки неподанням клопотань, зокрема: про міру запобіжного заходу, обираючи більш легку за 1000 доларів США, про відсторонення з посад міліціонерів та державних службовців 2000 доларів США, не подаючи апеляцій де їх не потрібно 1000 доларів США і т.д. Це все перетворилося у конвеєр збагачення протягом десятка років.

З конфіденційних джерел відомо, що прокурор Пшеничка зловживає спиртними напоями під час обідньої перерви і після цього влаштовує людям допити «з пристрастями», а також нерідко сідає за кермо напідпитку.

Наше журналістське розслідування триває, оскільки нам стало відомо, що Пшеничка А.М. в кінці 2015 року закрив кілька справ після отримання хабара, деталі будуть згодом.

Але вже зараз ми можемо стверджувати, що не таких прокурорів чекає Україна! Суспільство мусить задуматися і висловити свій протест злочинцю-прокурору, який прикриваючись чесним ім’ям прокуратури багато років оминав відповідальність за численні порушення, і дарма сподіватися, що така людина зміниться. На місце таких «Пшеничок» має прийти молоде і незаплямоване покоління прокурорів, орієнтованих на європейські цінності та чесноти!

ТАРАСОВА ПРАВДА

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама