Соболев: сайт АНТИКОР піддали хакерській атаці по замовленню Авакова!

2015-12-18 14:57 306 Нравится

Сайт АНТИКОР, що публікує інсайдерську інформацію про діяльність Міністерства внутрішніх справ та СБУ, піддався хакерській атаці. Про це повідомляє один з авторів антикорупційного порталу народний депутат Роман Соболева а своїй офіційній сторінці в мережі Facebook. "Друзі, добрі новини! За 20 хвилин на наш сайт АНТИКОР http://antikor1.com зайшло більше 100 000 чоловік. Нашому сайтику вистачило б і половини, тому ліг не тільки Антикор, але і весь сервер на якому перебували сайти Компромат і Люстратор. За 1:00 DDoS-атаки хакери беруть близько $ 500. Подивимося, скільки готові витратити наші друзі, щоб закрити нам рот ", - пише редакція сайту Антикор. Журналісти попереджають, що не припинять свої розслідування і публікації.

Крім того, вони продовжать практику купівлі інсайдерської інформації у людей "із системи МВС та СБУ". "Дорогий читачу, ми продовжимо радувати новими розслідуваннями в системіі МВС та СБУ. Тепер ми стали ще злішими, і гальма наші майже стерті. І пам'ятайте, ми все ще платимо за інсайд", - пишуть автори Антикора на своїй сторінці.

Останнє рослідування і опубліковане відео Аваков і Кірш засвітилися у сексуальному скандалі ttp://playreplay.me/video/56707.5f1aa6ccf4055408f5030dcc90bb мабуть комусь не сподобалось, самі знаєте кому )

Нагадаємо, що сайт АНТИКОР, який з'явився порівняно недавно, швидко завоював популярність у профільної аудиторії, пов'язаної з силовиками та антикорупційними проектами. Остання публікація сайту Антикор про державний рекет в обличчях і його начальника у ДФС Вінницької обл. Продана М.В. набрала шаленного резонансу. В ній повідомляється, що перевірки проводяться в інтересах компаній, які належать його родичам голови ДФС. От такі пироги, читайте антикор і корупція не заржавіє - сміються автори сайту.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Какой вакционой вы бы вакцинировались от COVID - 19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама