Юристи Вінниччини провели скайп-міст зі своїми естонськими колегами

2015-10-20 11:08 296 Нравится

15 жовтня судді та працівники апаратуВінницького апеляційного адміністративного суду провели скайп-містз суддями та юристами Естонської Республіки. Тема відеоконференції: "Розвиток судочинства в Україні та Естонській республіці після здобуття незалежності." Участь у роботі скайп-мосту взяли: виконуюча обов’язки голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Жанна Мельник-Томенко, судді Олег Курко та Олег Сушко, керівник апарату ВААС Олександр Кравчук та головний спеціаліст апарату суду зі зв’язків з громадськістю Марина Лозова.

Також до відеоконференції долучився відомий вінницький юрист, кандидат до Вінницької обласної ради від Калинівського району – Сергій Павлюк.

Можливість проведення такого спілкування виникла внаслідок тісної співпраці Липовецького благодійного Фонду громади та Асоціації українців у Естонії. У межах відеоконференції учасники обговорили історію розвитку судової влади в Естонії та Україні після здобуття незалежності, спеціалізацію та інстанційність судової системи Естонії та України, гарантії незалежності суддів, а також особливості та проблемні питання розмежування компетенції загальних та адміністративних судів. Ці перемовини виявилися змістовними та пізнавальними для обох сторін.

Як зазначив Сергій Павлюк, адвокат з більше ніж 10 річним досвідом праці у сфері права, вкрай важливим є питання запровадження найвищих стандартів судочинства європейського зразка.

"Наша країна зробила свій європейський вибір, підписавши Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, тим самим задекларувавши ряд основоположних принципів, цілей та завдань цього документа. Одним із основоположних завдань є судова реформа, а саме створення чесної, прозорої та ефективної судової влади. Суди мають стати максимально відкритими і прозорими для суспільства, а рівень довіри громадян до вітчизняної Феміди повинен піднятися на більш високий рівень. Впровадження передових європейських стандартів значно покращить якість правосуддя і поверне до нього довіру українців." - заявив Сергій Павлюк після завершення даної відеоконференції.

Реформування системи правосуддя в Україні є вкрай важливим питанням, займатися яким мають справжні фахівці. Саме для того, щоб вивести українську Феміду на абсолютно новий рівень, Сергій Павлюк прийняв рішення балотуватися кандидатом у депутати до Вінницької обласної ради від Калинівського району Вінницької області.

Сергій Павлюк – захистимо ваші права!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама