Децентрализация?

2015-09-14 23:25 8884 Нравится 3

Для тех кто репостит чужие мозги.

Много разглагольствовать не буду, на суд вынесу на мой взгляд ключевые цитаты с новой редакции законопроекта 2217а.

... - "Стаття 118.....

Префекта призначає на посаду та звільняє з посади за поданням Кабінету Міністрів України Президент України.

Префект є державним службовцем.

Префект під час здійснення своїх повноважень відповідальний перед Президентом України, підзвітний та підконтрольний Кабінетові Міністрів України.

....-Стаття 119. ...

Префект на підставі і в порядку, що визначені законом, видає акти, які є обов'язковими на відповідній території. Акти префектів, видані на здійснення повноважень, визначених пунктами 1, 4 частини першої цієї статті, можуть бути скасовані Президентом України, а видані на здійснення повноважень, визначених пунктами 2, 3 частини першої цієї статті, – Кабінетом Міністрів України. Акти префектів, видані на здійснення повноважень, визначених пунктом 5 частини першої цієї статті, скасовуються Президентом України, а у визначених законом випадках – Кабінетом Міністрів України";

Отсюда вопрос, это децентрализация или усиление полномочий президента???

А ТЕПЕРЬ ВНИМАНИЕ!!!

...- Стаття 133. ...

Порядок утворення, ліквідації, встановлення та зміни меж, найменування і перейменування громад, районів, областей, а також порядок утворення, найменування і перейменування та віднесення поселень (сіл, селищ, міст) до відповідної категорії визначаються законом.

Зміна меж, найменування і перейменування громад та поселень здійснюється з урахуванням думки їх мешканців у порядку, визначеному законом";

Ну допустим, что нынешний президен патриот, а предположим, что опозиционный блок берет верх на следующих през выборах и как народный избранник будет руководствоваться данной статьей ?

ІІ. Прикінцеві та перехідні положення

...- 8. Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом.

Каким законом? О чем в том законе? Кто читал тот закон?

Комментарии (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама