Бюрократичні зволікання для героїв України

2015-09-10 11:27 566 Подобається

7 вересня, на залізничному вокзалі Запоріжжя сталася неприємна ситуація з одним із учасників АТО. Старший солдат Михайличенко Микола Андрійович, службовець 93-ої окремої механізованої бригади, героїчний захисник України, відзначений орденом "За мужність"не був допущений у потяг.

Провідник поїзда №120, сполученням Запоріжжя-Львів, відмовилася пустити на посадку військовослужбовця. Причиною для цього послужила відсутність паспорта. Але, згідно чинного законодавства України для проїзду в поїзді достатньо пред'явити документ, що засвідчує особу. Для працівниці залізниці виявилося ж недостатнім пред'явлення посвідчення учасника АТО. В данному посвідченні чітко вказано, що Микола Андрійович Михайличенко є громадянином України, який захищає Батьківщину у складі конкретного військового підрозділу. На додаток до всього в посвідчення вклеєна фотографія, яка є остаточним підтвердженням особи. Отримавши відмову, після пред'явлення посвідчення учасника АТО, військовослужбовець Михайличенко звернувся за допомогою до кандидата в депутати у Вінницьку обласну радувід Погребищанського району та міста Погребище - Павлюка Сергія Миколайовича. У свою чергу, дане питання було вирішене Сергієм Миколайовичем за кілька хвилин у телефонному режимі. Для цього не використовувалися погрози застосування "зв'язків", не було так званого "махання корочкою". Сергій Миколайович, чітко і дохідливо пояснив провіднику, що таким чином порушуються права конкретного громадянина України. З'ясувавши для себе правові нюанси законодавства провідник усеж таки посадила у потяг вищеназваного військовослужбовця.

Таким чином, абсолютно законним способом була відновлена справедливість і герой-захисник нашої Батьківщини повернувся до міста Вінниця із зони проведення АТО, повноцінно вступив у навчальний процес у університеті.

ТАРАСОВА ПРАВДА

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама
Реклама