Олександр Геннадійович Хрімлі: Не допустити порушення конституційних прав

2015-05-29 11:14 550 Нравится

«Верховна Рада досі не спромоглася прийняти оптимальний формат судового захисту законних прав підприємців у процесі виконавчого впровадження. Ці сподівання підприємницької спільноти не виправдалися», - заявив Олександр Геннадійович Хрімлі суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

Олександр Хрімлі пояснює це тим, що адміністративні та господарські суди відмовляють людям у прийнятті скарг на дії органів державної виконавчої служби. Мова іде про дії при виконанні рішень господарських судів. Згадані судові органи пояснюють це тим, що їх компетенція не передбачає розгляд подібних скарг.

Судья Александр Геннадьевич Хримли констатує неможливість підприємців захистити законні права і інтереси у процесі виконання судових рішень. Причина цього – правова невизначеність.

Хрімлі Олександр вважає, що згадана ситуація не дає можливості людям реалізувати положення Основного Закону. Адже Конституція України визначає обов’язковість виконання рішень судів. Відтак, порушуються базові права людини. І ситуація має бути якнайшвидше вирішена на користь громадян.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама