Аферисты-ростовщики Шостаки наживаются на чужом горе, или сколько стоит оппозиция в Виннице

2015-01-23 08:45 382 Нравится

Януария Шостака знает в Виннице уже много кто. Он более, правда, знаменит своими эксцентрическими выходками и шедевральным враньем. Но в более узких кругах он известен как владелец ломбардов, сын одного из крупнейших валютных аферистов 90-х Василия Шостака. Отца семейства называют еще "Вася Пять Процентов". Правда, кризис дал о себе знать. Да и семья у Василия Шостака большая - почти десяток приемных детей. А каждого накорми, одень, дай машину, квартиру, свози на море, построй церковь. Ведь Шостак ко всему прочему еще и прихожанин секстантской церки баптистов. Кризис заставил "Васю Пять Процентов" повысить ставки. Теперь его можно было бы переименовать в "Васю десять процентов", потому как, когда в обычных ломбардах действует правило о 5% сверх занимаемой суммы, то Шостак берет 10%.

Правда, при этом ломбарды семейства Шостаков реализуют краденные вещи. По этому поводу уже не раз была проверка от милиции. Тогда от правоохранителей Шостаки откупались, а Януарий заявлял, что это все происки политических оппонентов.

Кандидат від Батьківщини Шостак влаштував напад на журналістів під час прес-конференції регіонала Жеребнюка

У Вінниці невідомі особи під керівництвом «тимошенківця» Януарія Шостака зірвали прес-конференцію кандидата у депутати Верховної Ради, колишнього члена фракції Партії регіонів Віктора Жеребнюка, й скоїли напад на журналістів, які намагалися зупинити безлад на заході.

Особи із плакатами та закликами люстрації прибічників партії регіонів сьогодні під час прес-конференції почали вриватись у приміщення Вінницького прес-клубу, де на той час проходила прес-конференція.

Коли керівник прес-клубу Наталя Болховська намагалась попередити зрив прес-конференції її почали заламувати руки, штовхати й ображали брутальною лайкою, потім агресивні молодики почали кидати яйця та вносити вінки та гроб.

Журналістів, які намагались захистити Болховську, агресивні молодики також почали штовхати й намагались побити.

Серед агресивних молодиків була помічена прес-секретар вінницького обласного осередку партії «Батьківщина» Марина Карабай. Агресивно поводив себе по відношенню до журналістів й обзивав усіх «продажними журналістами» не даючи будь-кому щось йому заперечити ще один кандидат у нардепи від партії «Батьківщина» Януарій Шостак, який і приніс на цю прес-конференцію вінок з гробом. Після пропозиції допомогти відмити яйця, які кидались у приміщення прес-клубу, Шостак відмовився.

Міліція, яка приїхала на виклик журналістів аж через 20 хвилин (!!!), склала протокол, а журналісти написали заяву у міліцію про скоєння на них нападу.

Колишній же регіонал Віктор Жеребнюк, прес-конференцію якого й було зірвано, пізніше на камери заявив про підтримку Президента. В той же час на запитання чи зніме він свою кандидатуру по 14 округу, де він балотується, на користь кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Івана Мельничука, сказав, що про це не йдеться, він лише підтримує Президента.

Цікавим фактом виявилося те, що Жеребнюка ніхто з нападників на журналістів не чіпав, хоча він вийшов із зали й пройшов на вихід через цей натовп. Більше того, поки керівниця прес-клубу Наталія Болховська давала свої покази слідчим міліції, Віктор Жеребнюк, вже переодягнувся (звідки він знав, що йому знадобиться другий комплект одягу?) та "замолажував" деяких вінницьких журналістів у кафе "Цукерня".

І допомогала йому одна з журналісток Вінницької державної телерадіокомпанії "Вінтера" Олена Новохацька. Ну, а кого вдалося "замолодити" вже буде видно по найближчих виходах газет, новин на сайтах та сюжетах по телевізору.

Головний «туроператор» по «багатих хатах» вінничан, Януарій Шостак, обманув гостей-журналістів

12 вересня журналісти вінницьких ЗМІ - «Вінниця РЕАЛ», «Вінница.info», «РІА», «Місто», ТРК «ВІТА» прийшли з візитом до відомого активіста з партії «Батьківщина» Януарія Шостака, щоб показати вінничанам, побут того, хто організовує екскурсії по домівках відомих у Вінниці громадян.

Януарій Шостак живе в мікрорайоні «Поділля», його родина купила дві квартири, які займають весь поверх. Одна квартира розміром 120 кв.м, друга – 70 кв. м. Піднявшись на 3-й поверх журналісти із здивуванням побачили що між ліфтом і тамбуром стоїть решітка, яку необхідно відімкнути ключем щоб підійти до квартир. Почали дзвонити в двері, ніхто не відімкнув, коло 20 хвилин потупцювали на майданчику, знову подзвонили – відімкнула дружина Януарія.

Жінка дуже здивувалась до них прийшли гості, а вона нічого про це не знає. Журналістів до квартири жінка Януарія так і не пустила, запитала: «Чого ви прийшли? Я вас не впущу».

Варто зауважити, до Шостака журналісти прийшли по його запрошенню, купили з собою бісквітний рулет «Roshen»... Так як активіст сказав що буває вдома зранку чи пізно ввечері, домовились по телефону про візит о 20 годині.

Але вийшло як кажуть: «приходьте в гості, коли нас немає...» Що приховує «відкритий» і «справедливий» Шостак від вінничан? Чи йому просто неприємно виставляти на загал своє особисте життя? Якщо так, то чому активіст дозволяє собі збирати громаду і ходити по хатах вінничан без запрошення, заглядаючи через забори?

У Вінниці з'явився свій Стрєлков - місцевий активіст Януарій Шостак?

Найближчими днями на провідних українських (і російських) медіа-ресурсах будуть смакувати «революцію» у Вінниці, яка звелася до захоплення приміщення ОДА та погрому всередині адміністративної будівлі. Будуть аналізувати, переконуючи один одного, що ж це - «перемога», або «зрада». Воля повсталого народу, або розгул натовпу.

Хотілося б сказати, що «істина» - посередині, проте стверджувати це язик не піднімається.

Замість аналізу та міркувань, що ж насправді трапилося вранці 6 грудня у центрі Вінниці, можна навести декілька дуже характерних цитат самого Свитка та активістів. А читачі нехай самі роблять з цього висновки.

«Начальник міліції – виборна посада, ми виберемо свого, народного очільника міліції", – закликає свободівець, екс-нардеп Олексій Фурман.

Виборні «народні мери», а тим більше «начальники міліції» – як раз з практики самоврядування Стрєлкова на початковому етапі існування ДНР. Досвід диверсантів у справі руйнування української правоохоронної системи, як бачимо, виявився корисним для «Свободи».

Молодики у балаклавах та з гумовими кийками кидали у правоохоронців вибухові пакети та димові шашки, почали бійку. Поряд стояли хлопці, які щойно повернулися з АТО, то їх активісти закидали яйцями. "Що ж ви робите, це воїни", – заплакала жінка. "Вони на це заслужили", – сказав місцевий активіст Януарій Шостак.

Самому Шостаку, звісно, ближче методи тих, хто навесні цього року захоплювали Харківську, Донецьку та Луганську ОДА. І судячи з тональності висловлювань про воїнів-героїв, і самі особи терористів.

«Активісти пішли кабінетами адміністрації. Де було відчинено - зривали прапори, герб».

Правильно. У Луганську теж з цього почали – вистелили Державний Прапор перед входом в облдержадміністрацію, щоб кожен сепаратист мав змогу витерти об нього чоботи.

«Ми собі виберемо нового голову адміністрації», - сказав народний трибуналівець, потім ще й вилаявся нецензурщиною.

Тут стає зрозуміло, чому Стрєлков, який на початку свого бешкетування у Слов’янську декілька разів заїкнувся про віртуальну «Вінницьку народну республіку», досі не коментує події 6 грудня у Вінниці. Дар мови від несподіванки втратив. Приємної несподіванки. Для Стрєлкова.

І наостанок – «програма-мінімум» головної персони дня Сергія Свитка.

«Маю припущення, що вказівку не пускати до зали громадськість, і побиття міліцією дав губернатор Анатолій Олійник»

А скільки було осіб?

«Ми зареєстрували 330 осіб, які хотіли бути присутніми на сесії, та їх не пустили. Тому вони і пішли штурмом», - продовжив Свитко.

Чому ж якихось 330 осіб Свитко собі додому не запросив?

Про те, що його прихильники кидали вибухові пакети, димові шашки та закидали яйцями бійців "Айдару" - народний обранець не знає.

Це дарма. Знає. Сам давав вказівку. І сам провокував конфлікт.

Зрештою – мети досяг. Тепер, навіть, якщо втримати любиме крісло у Свитка не вдасться, йому завжди будуть радими у ДНР. Там теж так «працювали» з демонтажу української влади.

Винницкие «активисты» наживаются на фронтовиках

Винницкий Ляшко бютовец и владелец сетей ломабрдов Януарий Шостак, напару с активнной участницей лихих 90 -х Ольгой Малиновской и Таисой Гайдой дошли до апогея своей бурной деятельности.

Когда начался Майдан мы всех их поняли и поддержали, хотя это они присоединились к нам, винниччанам, а не мы к ним, как они сейчас пытаются все это подавать. Просто мы выходили в морозы и отстаивали нашу честь, а они на этомпиарились, не забывая постоянно и публично выяснять между собой отношения. Кто главный оппозиционер, а кто ОООчень главный. Когда Украина победила, они не смогли остановиться, ведь они так и не добились своей цели на тот момент.

Цели- стать теми, против кого они так самозабвенно "воюют". Ведь чем они хуже депутатовгородского, областного или, ну чем черт не шутит, Верховного Совета. Да Да, не сомневайтесь. Все эти свежие фрик-шоу на сессиях областного совета, сабсолютно никчемными угрозами депутатскому корпусу, по типу: "хлопці вернутьсяі вам всім пі..ць" преследуют очень четкую и прагматичную цель,- пролезть в любуюРаду депутатом. И то, что они туда прутся буквально по трупам наших пацанов, ихабсолютно не тревожит. Ведь они к тому же еще и типа волонтеры.

Вопрос первый, а сколько лично эти ребята пожертвовали Армии? Своих денег? Ведьвсе, о чем они спамят интернет и кричат на страницах газет - это наши с вами деньги,деньги благотворителей, меценатов, простых людей, за которые они просто покупаюти передают на Восток необходимые вещи. А иногда просто тупо пиарятся на ужесобранной продукции.

Все просто. Они придумали нехитрую схемку. например меценаты или властьсобрали очередной груз, а везет его на Восток кто? Правильно, те кто предложилуслуги доставки. Конечно они не забывают неоднократно зачекиниться в Винницеи на Востоке, и скромно забыть о нас с вами - ведь герои они, а не мы, те люди,которые отрывают деньги от своих семей. Герои не мы, ведь это у нас в стране Войнаи финансовый кризис. Давайте вспомним, кто из нас с вами, за последние 3-4 месяца заработал себе на новую машину? Думаю таких нет. А вот семейный подряд Гайда-Басюк, уже ездят на новенькой аудюшке. Кто не верит, зайдите в нет, там немало сообщений о том, как бедной Тае сожгла машину - старый фольскваген - "бандитська влада". Откуда дровишки? Из лесу вестимо, лохи слышишь, рубят, а я отвожу. В зону АТО. Ну не совсем в зону, не совсем до АТО, и не совсем довожу.

В подтверждение своей бурной благотворительности, и для пущего устрашения винницких депутатов, они конечно иногда креативят. Да еще как! Например на последнюю сессию они привели целого полковника-начштаба "Айдара" под фамилией Мельник. И ерунда, что начштаба оказался банальным "ряженым", кто ж его проверять вздумает? В форме, на костылях, "раненый в ногу сепаратистами", да еще и приведенный лично за руку в зал облсовета Совестью Майдана - Малиновской, Гайдой, Банахом и Свободой молодой. Даже депутаты с председателем Свитком прониклись такой картиной, и говорят даже стоя аплодировали "ряженому".

На самом деле псевдоайдаровец был на Востоке и в Айдаре, но всего 7 дней. Там же он безперестанно бухал, а "ранение в ногу" получил от своих же айдоровцев. После того, как после очередного бухалова вскочил ночью со стволом в руках и начал "строить" бойцов. Айдоровцы ребята не простые, дали пару раз в ухо, пистолет забрали, из батальона выгнали, нечаянно сломали ногу правда :) Кстати об этом так и не написали нигде. А в газете риа - "только проверенные факты" даже напечатали огромное интервью с хероем.

Ну да ладно, синдром "детей лейтенанта Шмидта" будет еще долго бродить Украиной. И все таки два слова о криминальной кульминации наших бойцов за новые иномарки, депутатские значки и процветание ломбардов.На днях произошло очень плохое и грустное событие для наших дон-кихотов.Их вождь и покровитель-работодатель Сергей Свитко прогнозировано проиграл очередной суд. не буду вдаваться в подробности, в нескольких словах. Все его решения о увольнениях врачей, учителей и назначение на их места новых людей признаны незаконными. Ну и что же тут такого спросите вы? Ну отменили да и отменили. Старался ж человек. Ночей не спал, боролся с коррупцией. Ответ на это будет в конце опуса.

Теперь о криминале. Решение суда оказалось настолько серьезным, что наши герои пригрозив очередным Майданом и всеми батальонами поехали к депутату, который выиграл суд у их босса. Правда никаких майданов, как вы понимаете наши активисты с собой не привезли, винничане не совсем уже лохи, и давно интуитивно прочувствовали эти пируэты великих винницких политиков. Там они открытым текстом сказали, что повешают его на площади, вместе с его детьми и т д и т д.

А теперь и ранее анонсированный ответ на вопрос, что их сподвигло на такой отчаянный шаг. Он очень прост. Нужно вернуть деньги тем людям, которых они поставили на место уволенных врачей. А их, как вы понимаете уже или нет , - ну там новые иномарки, наряды, тушь, помада, виски, сигары. Или тупо в обороте, ну там новые ломбарды, магазинчик, швейный цех.

P.S.Кому все понятно, и согласен - постим статью в соцсети, предварительно сохраните текст, так как риа его удалит через пару минут. И дружненько учавствуем в акции-флешмобе. Собери сухари ряженым активистам. Сбор как обычно - воскресенье 12.00 Площа Героїв Небесної Сотні.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама