ВСІ ЗЛОЧИНИ ГРІШКИ КРАСНОМОРДОГО! КАЛЕТНІК ЗАЗІХАЄ НА ВНАУ!

2014-12-09 08:57 374 Нравится

Тільки факти:

1. Калетнік Г.М. привласнив 10 г. лісу і Центр «Олімпія», які були у власності ВНАУ.

2. Калетнік Г.М. подарував у 2014 році своєму синові Калєтніку І.Г., а саме 8 млн. доларів США, про що порушено кримінальну справу.

3. Саме студентів ВНАУ Калетнік Г.М. за 200 гривень направив на захист губернатора Олійника 6 грудня цього року. Ці події всі знають... Як і про події заборони студентам і викладачам брати участь у подіях грудня 2013-лютого 2014 року – Революції Гідності.

4. Слинка саме тече у Калетніка Г.М. за владу у ВНАУ. Тому, що на 20000 га землі Калетнік Г.М., без оподаткування вирощує сільськогосподарську продукцію і продає її на «ліво». А це 10 мільйонів гривень на рік.

5. Факти про корупцію у ВНАУ за останні 5 років перевершили все можливе. Уся країна знає про «дерибан» і корупцію довірених осіб Калетніка У ВНАУ. В жодному вузі не має такого «бардаку» як у ВНАУ з приходом Калетніка Г.М. Тому, що він не є науковцем і всі звання, книги і ступені – купив. І керує вузом, як «х»фермою. І нажаль, всі питання з перевірками вирішує, як вміє за ГРОШІ!

6. Калетнік Г.М «зробив» липові наукові звання всім своїм родичам і підлабузникам (Будяк, Гончаруки, Коваленко, Гунько і т. ін.). Це всі куплені вчені не варті ні гроша! І 25 грудня о 9 ранку відбудеться наступний КОРУМНОВАНИЙ захист всім відомої корупціонери Вінниччинни – Ціхановської В.М. Запрошуємо всіх на це «велике» дійство. Краще дитину у 5 років зробити доктором наук ніж придуркувату Ціхановську… Дитина і то буде умнішою за неї…

7. За 5 років Калетнік Г.М. у вузі був лічені рази, працював Народним депутатом. Вузом керували підставні довірені особи, як всім відомі корупціонери: Янчук, Ціхановська, Мазур, Мельничук, Шпикуляк, Крюк, Дармограй, Гончаруки, Гонтаруки і …. самий «зброд». Яким легко керувати, вони, будучі «дурнями» завжди виконають наказ шефа, мета якого, постійне збагачення.

8. Щодо корпусів і ремонтів. На них «відмили» стільки грошей, що можно було б усім провідним викладачам придбати квартири… А що маємо? Ідальні і все – це бізнес – Калетніка Г.М.

9. Калетнік Г.М навіть за рахунок зарплати викладачів – будує котельню! Йому на кадри – наплювати. Головне – робити гроші на усьому…

10. На вибори ректора 15 січня 2015 року – подали документи тільки технічні кандидати: Янчук, Яремчук, Петриченко, мета яких тільки «розпорошити» результати голосування, чим самим сформувати більшість для Калетніка Г.М.

11. Калетнік Г.М. 40 років у владі – мабуть досить красти. Він був на всіх посадах….. і став мільярдером! Тому ВНАУ потрібен новий ректор! Люстрація!

Варто почитати:

http://kod-ua.com/forum-vinnitsa/itemlist/category/38-vnau?limitstart=0

тут все лаконічне і доступно про корупцію у ВНАУ.

А, щодо виборів! Не дамо Калетніку Г.М. їх зфальшувати!

Ніхто вас не підтримає…

Не допустимо фальшування виборів ректора ВНАУ 15 січня 2015 року!

для читачів сайту КОД

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Будете делать прививку от COVID-19, когда она появится в свободном доступе?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама