Наталія Закірова: Іван Литвин втілить в Україні міжнародний досвід державотворення

2014-10-14 14:55 336 Нравится

Громадські діячі, небайдужі до долі України й рідного краю, підтримують Івана Литвина, який балотується до Верховної Ради України.

Свою думку висловила і директор школи іноземних мов та бюро перекладів «Lingvo Centre» Наталія Закірова.

«Іван Литвин – приклад успішної молодої людини, яка уособлює європейські цінності. Він фахівець у галузі міжнародного права, отже зможе втілити в Україні міжнародний досвід. Іван Володимирович сформував власний план розвитку України на основі успішних іноземних прикладів державотворення в сукупності з питомо українськими традиціями.

Як педагог, викладач іноземних мов я констатую, що Іван Литвин - один з небагатьох кандидатів у народні депутати по 66-му виборчому округу, який до

сконало володіє англійською мовою – мовою міжнародного спілкування. Мені відомо, що він багато подорожує світом не просто задля розваги – він спілкується з колегами, кращими професіоналами, а потім застосовує отримані знання і практичний досвід в Україні. Зокрема, команда Івана Литвина втілила багато інноваційних проектів у рамках роботи благодійного фонду «Майбутнє Полісся».

По роботі я багато спілкуюсь з молодими людьми. Це креативні, дуже талановиті, амбітні хлопці та дівчата. Їхні ідеї часом приємно дивують навіть дуже досвідчених професорів. Часто єдине, чого не вистачає молоді для успіху, – це державна підтримка. Іван Литвин поставив собі за мету привести до влади молодих людей – дати їм можливість розвиватися. Вважаю, що цю ініціативу нашого кандидата потрібно підтримати на виборах».

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Должен ли Зеленский нести ответственность за то, что осознанно не увольняет коррупционера

Реклама
Реклама