Пентагон: США відреагують силою на військові загрози союзникам з боку Росії та Китаю

2014-10-01 12:35 320 Нравится

Китай і Росія хочуть переглянути світовий порядок, встановлений після Другої світової війни, однак вони повинні знати, що США можуть відповісти на загрозу своїм союзникам військовими методами. Про це заявив заступник міністра оборони США Боб Ворк, виступаючи в американській Раді з міжнародних відносин, повідомляє ИТАР-ТАСС.

"По-перше, абсолютно ясно, що ці дві країни (Китай і Росія) зміцнюють свої позиції поруч зі своїми кордонами. І це одна з речей, над якою ми (США) повинні попрацювати наступні кілька років в плані того, які області вони вважають для себе життєво важливими", - сказав Ворк.

За його словами, Вашингтон повинен знайти способи переконатися в тому, що наміри Пекіна і Москви "не приведуть їх до застосування сили, що потребуватиме від нас (США) відповіді з використанням військової сили". "Ми повинні з`ясувати це і бути впевненими, що Росія і Китай почувають себе в безпеці в своїх регіонах", - додав він.

На думку заступника міністра, "обидві ці країни точно вважають, що деякі аспекти світового порядку, усталеного за останні 70 років, вони хотіли б змінити". "Це вимагає пильної уваги. На стратегічному рівні (потрібно визначити), як ми збираємося працювати з двома дуже сильними регіональними державами прямо зараз", - підкреслив Ворк.

Джерело: finbalance.com.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама