Суд зняв арешт з активів Ставицького й відмовився передавати їх банку «Форум»

2014-09-29 17:33 320 Нравится

Згідно з матеріалами держреєстру судових рішень, 11 вересня Господарський суд м. Києва відмовив у позові банку «Форум» до ТОВ "Рибторг Груп", ПП "Крок", ТОВ "Сантел-Агро", ТОВ "Елібре" про звернення стягнення на предмет іпотеки (АЗС, нафтобаза, земельні ділянки, нежитлові приміщення тощо в Київській та Чернігівській областях), а також зняв арешт на відповідне майно, заборону на відчуження.

Передісторія тут така. У грудні ще 2007 року банк «Форум» уклав кредитні договори з ТОВ «Авакс ЛТД» (кошти мали піти, зокрема, на операції з нафтопродуктами). Заставою стали активи не лише зазначеної компанії, але й деяких інших. Водночас згодом іпотекодавці відчужили заставне майно на користь третіх осіб, а підприємство-позичальник було визнане банкрутом.

Суд встановив, що у зв’язку з порушенням позичальником кредитних договорів у нього виникли борги перед «Форумом» на 40,26 млн грн. та 2,99 млн дол. Тому, власне, кредитор і намагався в судовому порядку стягнути нерухомість, передану в іпотеку, в рахунок погашення багатомільйонного боргу. Але відповідачами у справі й виступили компанії, які нині володіють предметами іпотеки: ТОВ «Рибторг Груп», ПП «Крок», ТОВ «Елібре», ТОВ «Сантел-Агро».

Згідно, зокрема, з судовими матеріалами, ці компанії пов’язані між собою. А засновником «Рибторг Груп» є, зокрема, «Меліан Менеджмент ЛТД» (зареєстрована у Белізі), яку, як відомо, пов’язують з Едуардом Ставицьким – екс-міністром енергетики.

Джерело: finbalance.com.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама