Екс-регіонала Ярослава Москаленка звинуватили у передачі Межигір’я Віктору Януковичу

2014-08-28 12:54 455 Нравится

Громадські організації Вишгорода Київської області звернулися до Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ з вимогою провести неупереджене розслідування причетності народного депутата України Ярослава Москаленка до передачі Межигір’я екс-президенту України Віктору Януковичу. Про це заявив голова вишгородського міського осередку організації «Сила людей» Артем Глущенко.«Громаду Вишгорода глибоко непокоїть, що після усунення Януковича від управління державою його прислужники залишилися при владі, досі є депутатами та спокійно гуляють на волі. Йдеться про нардепа Ярослава Москаленка, завдяки якому Янукович та його компанії отримали контроль над заповідними землями Межигір’я. Ми очікуємо невідкладної реакції Генпрокуратури та МВС. Правоохоронці повинні негайно перевірити документи за підписом Ярослава Москаленка на посаді голови Вишгородської РДА.

Ми нагадуємо виборцям Москаленка, що своє прислужництво режиму «Баті» він продовжив у злочинній команді колишнього голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка. Вишгородська громада добре бачить пристосуванців і перефарбуванців, але вони повинні не лише вибачитися за служіння Януковичу, а й понести персональну відповідальність за дерибан межигірського заповідника. За вислуги перед Сім’єю Ярославові Москаленку дозволили отримувати у власність великі земельні наділи за копійчаною вартістю», – наголосив Артем Глущенко.

Як повідомляв раніше сайт «Лівий Берег», Ярослав Москаленко причетний до низки земельних скандалів на Київщині.

«Коштовну землю під Києвомоцінили в копійки. Не фігурально, а буквально. В 57 копійок за квадратний метр оцінили землю для Інни Москаленко, дружини колишнього голови Вишгородської адміністрації Ярослава Москаленка (загалом 371 кв.м). У 74 копійки за квадратний метр оцінили землю для Олександра Присяжнюка, який є сином губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка (загалом 3467 кв.м). Цільове призначення ділянок – під сінокіс», – йдеться в публікації «Лівого Берега».

За словами «свободівця» Юрія Левченка, «земельна схема не нова. Таким самим чином були оцінені землі резиденції «Межигір’я».

Нагадаємо, що Ярослав Москаленко з квітня 2010 року очолював Вишгородську райдержадміністрацію, а в серпні 2010 року був призначений першим заступником голови Київської ОДА. На парламентських виборах 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради Українивід Партії регіонів.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете введение полного локдауна на три недели?

Реклама
Реклама