Заради згуртування нації: створення найбільшого з намальованих прапорів України в світі

2014-05-28 23:15 461 Нравится

31 травня 2014 року на Оболонській набережній відбудеться захід щодо створення найбільшого з намальованих прапорів України в світі (більше 1700 м.кв.). Захід спрямовано на згуртування української нації та зменшення агресії серед українців на тлі політичних розбіжностей.

Це буде виключно громадське творіння, де організатор забезпечує необхідну кількість фарби та витратних матеріалів, та команду консультантів з професійних малярів та хостес, а люди будуть творити цей прапор на схилі між верхньою та нижньою набережною.

Ця подія також стане основою надихаючого відеоролика, створення якого вже підтримала міжнародна рекламна агенція «McCann Erickson», метою якого буде розповсюдження всіма можливими каналами та відео сервісами ідеї про те, що значна більшість українців прагнуть миру та ставляться з повагою один до одного, незважаючи на відмінність у мовах, якими розмовляють українці в різних куточках нашої країни, у зв’язку з певними історичними фактами.

Захід є аполітичним та не відноситься до жодної політичної партії або будь-якого політика, - це виключно громадська ініціатива, яка має під собою виключно ті цілі, що наведені вище. Даний захід та створення відповідного відеоролика також не мають ніякого комерційного характеру.

Сторінка заходу в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/240668006124967

УВАГА: можливо перенесення дати заходу на один тиждень у випадку негативного прогнозу погоди.

По всіх питаннях звертайтесь до організатора заходу:

Володимир Танигін

+380674672020

www.facebook.com/v.tanygin

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

У вас есть долги за коммунальные услуги(газ, электричество и др) за прошедший год?

Реклама
Реклама

Сейчас комментируют

Все