Несколько месяцев назад меня заплевали за сообщение о том, что из Украины готовятся сделать ядерное кладбище. А получите, господа!

2014-04-24 19:46 6132 Нравится

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 квітня 2014 р. № 399-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

1. Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл державному підприємству “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 45,2 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні Державного агентства з управління зоною відчуження, розташованих між колишніми селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка та Стечанка Київської області у зоні відчуження території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатком з подальшим наданням їх зазначеному підприємству у постійне користування із зміною цільового призначення для будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій та під’їзної залізничної колії.

Державному підприємству “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельних ділянок.

2. Взяти до відома, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості поклало на державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” функції експлуатуючої організації ядерної установки щодо централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій (яке є частиною єдиного комплексу з поводження з відпрацьованим ядерним паливом державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильська АЕС”).

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Комментарии (2)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, в Украине от карантина больше пользы или вреда?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама