Сайт друга Порошенка нардепа Домбровського пише про росіян і їхні члени

2014-04-11 15:59 322 Нравится

Високою журналістикою продовжйє радувати нас медіа які підконтрольні Порошенку.

Так сьогодні 11 квітня сайт Олександра Домбровського що входить в поле впливу кандидата в Президенти, що малює собі позахмарні рейтинги Петра Порошенка опублікував супер новину про росіянина і його член. Тьху на Вас пане Поошенку і Ваші дибільні новини. Лікуйтеся Ви і Ваші піарники, що вже немає проблем У Вінниці?

Також нагадаєм:

Винничане собирают подписи и требуют у Порошенка переименовать набережную «Рошен» в "Набережную НЕБЕСНОЙ СОТНИ"

Винничане собирают подписи и требуют у Порошенка переименовать набережную «Рошен» в "Набережную НЕБЕСНОЙ СОТНИ"

Названную в честь коммерческого предприятия набережную «Рошен» группа инициативных винничан решила переименовать в набережную «Небесной сотни». Свое решение они мотивируют тем, что набережная находится на балансе горсовета, т. е. оплачивается всеми винничанами, а не конкретно корпорацией «Рошен». Сейчас начат сбор подписей за петицию, которую направят в горсовет. Также местными активистами планируется ряд акций и флешмобов в поддержку этой инициативы.

Несколько десятков миллионов гривен для поддержания инфраструктуры фонтана и рекламного бренда "РОШЕН" ежегодно вынуждены тратить городские власти на «подарок» в виде символа города. Потому называть именем корпорации то, за что отвечает и что содержит город и все его жители, группа винницких активистов считает кощунством.

Также винничане требуют ввести в программу фонтана «Рошен» реквием по погибшим патриотам.

Ознакомиться с петицией и подписать ее могут все желающие по ссылке:

http://www.avaaz.org/ru/petition/Vinnicka_miska_rada_Vikonavchiy_komitet_Vinnickoyi_miskoyi_radi_Pereimenuvannya_naberezhnoyi_Roshen_u_naberezhnu_Nebesno/?nOwfqhb

Набережна "Рошен", названа на честь комерційного підприємства, світового бренду, знаходиться на банасі Вінницької міської ради. А це означає, що обслуговування цієї території, підтримка її у чистоті та порядку, освітлення, охорона громадського порядку та забезпечення необхідної інфраструктури покладено на простих вінничан, які платять податки. Враховуючи події кінця 2013 - почтаку 2014 року і участь Петра Порошенка, керівника "Рошену", у подіях "Революції гідності", вважаємо, що набережну "Рошен" варто переіменувату у набережну "Небесної сотні". Це - данина поваги загиблим вінничанам, українцям, небайдужим до долі країни. Також вважаємо, що у концертну програму фонтану "Рошен" варто внести реквієм по загиблим патріотам. Під звуки пісні "Пливе кача" на фонтані мають транслюватися фотографії загиблих за Україну.

Олег Лещенко Украинская правда

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама