Політична Іуда Щербаківська з вінницької "Батьківщини" продалася Партії регіонів

2014-03-19 16:37 324 Нравится

Голова обласної "Батьківщини" працює на кандидата в Президента ві партії регіонів? Однією з головних проблем України сьогодні є брак державних діячів. Політиків, які рвуться до влади, сподіваючись примножити власні капітали, вистачає. Державних діячів – мало. Головна відмінність державних діячів від політиків – вміння брати на себе відповідальність за долю країни, за сьогодення й майбутнє людей, які живуть у цій країні. Але у вітчизняному політичному середовищі панує тотальна безвідповідальність. Останній яскравий приклад - зізнання сьогоднішньої лідерки Вінницької "Батьківщини" Людмили Щербаківської. "Особисто мені пропонували посаду вже 6 разів, але відмовляюсь... І від гуманітарної сфери, і від першого заступника голови ОДА", – з якимось незрозумілим кокетсвом, а швидше "дешевими понтами" розповідає ця діячка, яка жодного дня не працювала у господарській сфері.

Що ж відповідально.

Однак далі з вуст Щербаківської лунає взагалі шокуюча інформація. "Під час розмови з Юлією Тимошенко, Олександром Турчиновим в Києві мені сказали – у владу йти рано. Всі ці призначення тимчасові, на три місяці..."

Що це? Дурість? Адже озвучений на всю область факт свідчить, що лідери України В. О. Президента Турчинов та Юлія Тимошенко, або не вірять у міцні позиції нинішньої влади, або ,швидше, закликають до відвертого саботажу та дестабілізації ситуаціі в країні, яка стоїть на порозі війни з агрессором.

ПОЛНЫЙ ТЕКСТ НА ОРД 02 http://ord-02.com/novosti-regionov/item/34214-politichna-iuda-scherbakivska-z-vinnitskoyi-batkivschini-prodalasya-partiyi-regioniv

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, в Украине от карантина больше пользы или вреда?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама