Що таке контент сайту | SEO Вікіпедія

2013-09-16 15:14 972 Нравится 1

За матеріалами SEO Вікіпедії iGroup Ukraine

Контент - це пряма калька з англійської, де слово content означає "зміст, вміст". Це збірний термін для будь-якої інформації, яка міститься в інформаційному ресурсі. Якщо мова йде про веб-ресурси, то легко собі уявити сайт - це форма: оформлення, макет - і зміст, контент: тексти, фотографії, картинки, відео та аудіофайли.

Контент може бути постійним, а може регулярно поповнюватися. Наприклад, контент новинних сайтів, блоги. Взагалі, якість контенту може бути різною, як і якість сайту, адже Інтернет вражає різноманіттям. Це може бути сайт школяра, який захоплюється кониками, і сайт великої газети, де публікується електронна версія оригінальних професійних статей, самі останні новини.

Унікальний і неунікальний контент

Якість контенту і його актуальність є запорукою трафіку, припливу відвідувачів на сайт. Можна тільки уявити, скільки людей у ​​світі відправляється за оригінальною і неупередженою інформацією на сайт BBC, де новини публікуються "з перших рук". Знаходяться і користувачі, які задовольняється передруком і переказом новин - є й такі новинні сайти. А є й такі, які просто передруковують готові статті.

Це важливий момент для поділу контенту на унікальний або неунікальний. Унікальним контентом може називатися будь-який контент, який ще жодного разу не був опублікований в мережі. Неунікальний - це передрук, запозичення, що є порушенням авторських прав. Закон про інтелектуальну власність поширюється і в Інтернеті. Неунікальний контент часто навіть не індексується пошуковими машинами.

Унікальний контент також повинен володіти цінністю, а не бути набором незрозумілих слів. Це важливо не тільки з точки зору відвідувачів сайту, але і з точки зору пошукових систем, які розрізняють унікальний контент і навіть виділяють спам. Якщо до створення унікального контенту застосувати основи SEO-оптимізації і використовувати семантичне ядро, то цінність його з точки зору пошукових систем підвищиться.

Контент як засіб просування

Таким чином, унікальний контент може розглядатися як один із найдієвіших засобів просування сайту. Унікальні фото і малюнки, унікальні картинки, унікальні тексти якісного виконання залучать на сайт реальних споживачів і проіндексуються пошуковими машинами.

Сайт, який надає тільки унікальний контент, володіє певним трастом. Це поняття не має числового виразу, але воно визначає певну ступінь довіри з боку і користувачів, і пошукових машин. Цей фактор інколи має переваги навіть перед SEO-оптимізацією: сайт з високим трастом ранжується навіть краще, ніж грамотно оптимізований контен.

Контент є продуктом інтелектуальної діяльності і, відповідно, товаром. Власник сайту не зобов'язаний створювати контент, він може його купити на біржах копірайтингу, аба замовти статті копірайтерам.

Існує також поняття: користувальницький контент. Це та частина сайту, яка створюється відвідувачами сайту: коментарі, вірші, оповідання, рецензії, розміщені користувачами.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете снятие моратория на продажу земли сельскохозяйственного назначения?

Реклама
Реклама