Фахівці тестування ПЗ Softengi виступили на конференції SQA Days-13 в Санкт-Петербурзі

2013-05-01 14:27 391 Нравится

26-27 квітня 2013 року в Санкт-Петербурзі пройшла Тринадцята Міжнародна конференція в галузі забезпечення якості ПЗ «Software Quality Assurance Days», в ході якої фахівці тестування застосунків Softengi поділилися безцінним практичним досвідом.

В черговий раз культурна столиця Росії прийняла одну з найбільших в СНД і Східній Європі конференцію, присвячену якості ПЗ. Подібна конференція з якості ПЗ проходила в 13-й раз і вибір Санкт-Петербурга організаторами не був випадковим – крім обміну знаннями, тестувальники спілкувалися, зміцнювали контакти, в тому числі відвідували культурні об'єкти, якими так відомий Петербург. Попередні 12 конференцій SQA Days проходили навесні і восени в найбільших містах СНД - Мінську, Києві, Казані, Харкові та інших містах, в кожній з яких брало участь близько 500 фахівців забезпечення якості ПЗ. Фахівці з тестування ПЗ компанії Softengi Олександра Водяницька та Оксана Стецяк брали участь у конференції SQA Days вже втретє, представивши в Санкт-Петербурзі на SQA Days-13 свої доповіді присвячені кращим практикам тестування, які використовуються командою тестування ПЗ в компанії Softengi.

Оксана Стецяк: «Дуже радує, що компанія Softengi може похвалитися добре опрацьованими і корисними процесами, які постійно удосконалюються і прогресують. Звичайно ж, моя доповідь була про процеси тестування, а саме про інструмент для тестувальників JIRA Sub-Task, типу Testing. Доповідь викликала резонанс у багатьох слухачів - дивувалися як ми справляємося. А ми дуже успішно працюємо і відчуваємо себе «як риба у воді» серед наших процесів». Дана доповідь була корисною та цікавою не тільки тест-менеджерам проектів, але також усім, хто прагне до вдосконалення і поліпшення процесів тестування ПЗ на своїх проектах.

Олександра Водяницька поділилася важливим досвідом тестування локалізації застосунків, що на перший погляд здається нескладним завданням, але при практичному вирішенні даного питання фахівці тестування стикаються з несподіваними завданнями, які без певного досвіду вирішити важко, а іноді й неможливо. Доповідь про локалізацію додатків була цікавою і новачкам у цій галузі, і тим, хто в ході роботи співпрацює з програмістами і оцінює usability застосунків.

Не дивлячись на те, що в Східній Європі проводиться досить велика кількість конференцій, присвячених тестуванню ПЗ, організаторам конференції SQA Days-13 вдалося зібрати понад 500 учасників, і більше 60 цікавих і практично корисних доповідей на тему якості тестування застосунків, присвяченим різним видам тестування, методам забезпечення якості ПЗ, а також важливим питанням мотивації проектних команд і сертифікації фахівців тестування ПЗ.

Джерело: http://www.softengi.ua/press-center/?id=Softengi-Software-Testing-Specialists-reported-at-the-SQA-Days-13-Conference-in-Saint-Petersburg

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

По какой причине вы планируете привиться или уже привились от COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама