Розробка програмного забезпечення по Scrum - 6 менеджерів проектів Softengi отримали звання "Certified Scrum Master"

2013-04-30 17:06 657 Нравится

Після участі у тренінгу з Scrum методології від всесвітньо відомих професіоналів і проходження складного іспиту зі Scrum, 26 квітня 2013 6 менеджерів проектів Softengi отримали Scrum сертифікати, а це означає, що тепер вони отримують ролі Scrum Master в команді реалізації проектів, і проекти в компанії Softengi будуть реалізовані за принципами методології Scrum.

Scrum моделі дозволяють реалізовувати проекти через ряд ітерацій, які називаються гнучкими спринтами. Кожен спринт, як правило, триває два-чотири тижні, а планування спринту в гнучкій методології Scrum має надзвичайно важливе значення. У той час як гнучкі методології Scrum можуть бути використані для управління будь-яким проектом, процес Scrum ідеально підходить для проектів з мінливими вимогами, а вимогами, що постійно оновлюються, тобто ці методології ідеальні для розробки програмного забезпечення.

Первинним артефактом проекту за методологією Scrum, звичайно, є сам продукт. Модель Scrum припускає, що в кінці кожного спринту команда доводить продукт або систему до стадії потенційної передачі замовнику. Тим часом, керівник проекту не грає ролі розподільника завдань, а як Scrum Master є посередником між замовником і командою, де кожен член команди самостійно веде свою роботу і самостійно приймає рішення в реалізації своїх завдань.

Отримання сертифікатів Scrum керівниками проектів Softengi стало ще одним доказом того, що Softengi слідує гнучким методологіям розробки програмного забезпечення, що дозволяє більш гнучку і регульовану розробку програмного забезпечення з індивідуальним підходом до кожного клієнта, який сам вирішує, яким чином проект має бути реалізований.

Джерело: http://www.softengi.ua/press-center/Software-Development-by-Scrum-principles

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы уже переболели COVID-19?

Реклама
Реклама