Пікетування міліції в Житомирі. Відео

2013-04-15 14:20 661 Нравится

http://youtu.be/8NJwO0HgEY8 - відео тут!

Коментарі глядачів:

Петро Павлюк: Такі машини як МВД, СБУ та інші незаконні каральні збройні формуваня колишньої імперії повинні зникнути з лиця України разом з їх поплічниками.

vitaliu: та цим курвам в погонах насрати на людей... їм аби гроші і сама влада...!!!

Посланці «Свободи»

12 квітня 2013 року під будівлею обласного управління міліції в Житомирі юрмились стривожені міліціонери, за рогом у повній бойовій готовності зачаїлись доставлені автобусом «беркутівці», вітерець обережно ворушив національні знамена, лунали підсилені гучномовцем промови — обласний осередок Всеукраїнського об'єднання «Свобода» проводив пікетування.

Але дарма хвилювались міліціянти — ніхто не намагався штурмувати годівницю корупціонерів та гнати перевертнів у погонах аж до кордонів Конго чи Зімбабве. Пікетування проходило мирно, палкі промовці прийшли в гості до правоохоронців, щоб зайвий раз нагадати міліційному керівництву про його справжнє єство. Це майже те ж саме, якби народний депутат прийшов до свинарника і звернувся до свиней з промовою: «Шановне панство, ви — брудні свині!» Тобто, не було вчинено жодних спроб здерти з когось шкіру з салом та погонами і запакувати в домашню ковбасу.

— Ми прийшли з миром!, — гіпнотично заспокоював міліціянтів «свободівець» Михайло Сліпченко,

— Погомоніти про те, про се, про деякі злочини, в яких міліція виконує роль спільника ...

Пікетувальники тримали плакати з написами:

— Чому міліція «кришує» торгівлю наркотиками в Черняхові?

— Хто прикриває вбивцю — мажора Руденького?

— Чому коростенська міліція сфабрикувала справу проти Наталії Прищепи?

— Чи покарані міліціянти, які катували Анатолія Конопацького?

— За що УМВС переслідує журналіста Віктора Котенка?

Справа Прищепи

Наталія Прищепа стисло розповіла про корупційні зв'язки голови Поліської сільської ради Андрія Степанчука, котрий незаконно наділив землею сторонніх можновладців, яким і так через горло преться. Ділянки отримали дружини начальника міліції Коростеня Калітки (за казенний рахунок автівкою щодня катається з Коростеня додому аж в Новоград — Волинський район), керівника коростенської райдержадміністрації Арєшонкова (зріс до заступника голови обласної окупаційної адміністрації), коростенська прокурорша Терещенко (вступила до лав ділків обласної прокуратури), чоловік судді Лєшко та інші.

Степанчук позбиткувався з молодої жінки, обіцяв на ній оженитися, зробив дитину, а коли скривджена Наталія подала до суду на аліменти, то з допомогою друзів — корупціонерів сфальшував проти неї кримінальну справу. Правду кажуть, що людська підлість не має меж — голова власноруч сфабрикував довідку сільської ради про нібито хуліганські дії Прищепи, а його дружина — завідувачка дитячого садка, запрягла у «свідки» своїх підлеглих. Що тільки не робили міліціонери, щоб засудити Наталію Прищепу — її навіть викрадали!

Про співучасть обласного управління міліції в ганебному цькуванні жінки свідчить яскравий епізод: після того, як справа набула неабиякого розголосу, захищати земельного годівника підрядилося ... обласне управління по боротьбі з організованною злочинністю! «Ти лише приїдь до нас і привези заяву якусь коротеньку, а ми візьмемо всіх „під ковпак“ — і Прищепу, і журналістів», — вчили керівні перевертні зрадливого голову сільради. Той власноруч написав заяву на ім'я начальника УБОЗу підполковника міліції Ігоря Зайця про те, що нібито Наталія Прищепа погрожує його вбити та вербує для цього виконавців і шукає необхідне знаряддя. Після чого зовнішнє спостереження за журналістами, прослуховування телефонів і хакерські атаки на електронні ЗМІ набули неабиякого розмаху.

Думаєте, хтось займався розслідуванням корупційних міліційно-земельних стосунків? Як би не так! Керівники обласного управління міліції і обласної прокуратури не лише не вжили жодних передбачених законодавством заходів, а й самі стали співучасниками переслідування матері двох дітей — на звернення народних депутатів і правозахисних організацій надавались лише брехливі відписки. Наталія Прищепа сама витребувала список осіб, які отримали земельні «подарунки» з рук сільського голови, сама дістала копію заяви Степанчука.

Не останню скрипку у фальшуванні кримінальної справи зіграв і суддя Коростенського міжміського районного суду, який на догоду корупціонерам абсолютно безпідставно визнав Прищепу винною у хуліганстві і засудив до штрафу у вісім з половиною тисяч гривень. Спочатку кримінальну справу розглядав голова суду, але під тиском оприлюднених у ЗМІ фактів про його «нестатутні» зв'язки з позивачами, змушений був взяти самовідвід, тому справа потрапила до рук слухняного колеги.

Щоб переконатися в особливо зухвалому потуранні прокуратури Житомирської області земельним махінаціям та фальшуванням кримінальних справ, досить проглянути лише одну відповідь на звернення народного депутата України Лесі Оробець до Генерального прокурора Пшонки: prokyrvatura

Можна було б не дивуватися тому, що чиновники прокуратури вважають дурниками простих громадян, але щоб за «лоха» тримати генерального прокурора України та народних депутатів??! Не дарма слава про безмежне нахабство правоохоронців Житомирщини гуде навіть за межами України!

Нещодавно аналогічні звернення з вимогами здійснити передбачені законодавством заходи у «справі Прищепи» надіслали народні депутати Володимир Литвин, Віталій Кличко, Олег Ляшко. Невже їх так само пошиють у дурні?

liashko

«Справа Прищепи» у випадку її негативного вирішення в апеляційному суді буде направлена до Європейського суду з прав людини і може стати черговою ганьбою України. Матеріали сфальшованих кримінальної та судової справ Наталія Прищепа надасть всім бажаючим, достатньо зателефонувати їй за номером 098-711-77-24. Довідкові матеріали тут: Брудна справа, Розправа

Справа Руденького

Юридичний коментар злочинним діям міліції стосовно Наталії Прищепи дав житомирський адвокат Павло Єсін, який також розповів, як співробітниками обласного УМВС «розслідується» резонансна смертельна дорожньо — транспортна пригода, що трапилась в Черняхові. Відомий бізнесмен, член президентської «Нової еліти нації» Андрій Руденький небезпідставно підозрюється в тому, що чорним ДЖИПом збив Івана Раковича, після чого не зупинився і протягнув по дорозі ще живого чоловіка кількасот метрів, а позбавившись тіла, чкурнув з місця пригоди, не надавши потерпілому першої допомоги. Міліціонери, замість проведення об'єктивного розслідування, зайнялися фальшуванням матеріалів — речових доказів, експертиз тощо, про що можна дізнатися тут: Серіал \"Вбивця року\": слідство ведуть мудаки В результаті міліційних маніпуляцій елітний «мажор» не проходить по справі навіть як свідок.

Справа раба міліції Анатолія Конопацького

Мешканка Черняхова Бондарчук Леся Григорівна розповіла, як міліціонери перетворили на раба Анатолія Конопацького, над яким знущались і якого катували: Міліція Черняхова встановила рабовласницький лад. Навіть після широкого розголосу міліціянти під «дахом» прокуратури звично приховують сліди злочину, брешуть та всіляко заплутують сліди. А тим часом продовжують катувати Конопацького. Нещодавно дільничний міліціонер Колядич з двома спільниками увірвались до житла і знову по звірячому побили Анатолія за те, що той наважився розповісти про катування журналісту і оприлюднити розповідь в мережі інтернету. Стосовно свого останнього побиття Анатолій Конопацький звернувся з заявою до прокуратури, а відносно обставин міліційної рабської експлуатації направив позов до Черняхівського районного суду. Але прийняти участь в пікеті Анатолій не зміг — йому зламали руку Дільничний міліціонер побив людину

Розповіла Леся Григорівна і про те, як грабіжники обікрали її кафе «Золота теща» та про нюанси розслідування цієї справи. Є всі підстави вважати, що начальник міліції тісно співпрацює з крадіями — важливі речові докази загадковим чином зникли, а самого впійманого злодюжку міліціонер чомусь відпустив Пограбування \"Золотої тещі\"

Наркомафія

Колишні наркомани Віктор Проценко і Лариса Фомічова неодноразово публічно розповідали про міліційну наркоторгівлю ( Наркомафія; Наркотизація країни ) І що? Дивну «перевірку», оминувши порушення кримінальної справи, організував заступник начальника УМВС України в Житомирській області полковник Будзінський! Черняхівським наркотрафіком зайнялись ... паперові працівники управління з кадрового забезпечення! Коли журналіст здійняв з цього приводу галас у ЗМІ, над клаптем паперу, спорудивши відписку, попрацював ще один вузький спеціаліст по наркотиках, якийсь М...ий з управління внутрішньої безпеки обласної міліції. Але галас не вщухав і новітньою методикою таких перевірок зацікавились народні депутати України. Тоді й показав себе у повній красі прокурорський «дах» — прокурору України Пшонці, народному депутату Лесі Оробець з обласної прокуратури підкинули іншу версію розслідування — офіційно відповіли, що районний прокурор за погодженням з обласним прокурором всю черняхівську наркоторгівлю перевірив і порушень законодавства не виявив. Заявники, довідавшись про таку безсовістну брехню, знову звернулись до депутатів, яких теж здивувало, як це можна перевіряти наркоторгівлю без порушення кримінальної справи, без опитування самих заявників, без очних ставок, експертиз тощо. Знову були направлені звернення, а у зворотньому напрямку полетіли феноменальні по своїй брехливій нахабності відписки.

А тим часом перевертні пресували журналіста — банда у складі прокурорської челяді та міліціонерів без будь — яких попереджень ломилась до житла журналіста, в якому знаходиться редакція житомирської газети «Свобода». Спіймавши облизня, міліціонери брехали, що їм взагалі про цей випадок нічого не відомо. Але ж резонанс ... Тоді прокурорські брехуни відписались «нагору», що то, мовляв, була якась законна перевірка, про яку журналіста завчасно «телепатично» попередили — Гебельс відпочиває!

Спробували розчавити й головних свідків міліційного наркотрафіку — Проценка та Фомічову, намагаючись кинути їх за грати за допомогою суддів, лояльних до міліції й наркоторговців.

Вся викладена інформація має документальні підтвердження, але кому вони потрібні в цій наскрізь корумпованій державі?

Справа житлової мафії

Дружина померлого полковника міліції, відставного співробітника УМВС розповіла, як у неї вкрали квартиру. Колишнім колегам покійного, які фактично очолюють житомирську житлову мафію, було добре відомо і про наявність квартири, і про те, що вдова залишилась самотньою і беззахисною. Перевертні підключили до справи бандитів, «чорного» нотаріуса і корупціонерів з міськвиконкому. Підробивши документи, об'явили покійного боржником і швиденько викинули вдову на вулицю, забравши житло за фіктивний «борг». Такий бізнес в Житомирі процвітає давно, відомі випадки, коли раптом назавжди безлідно зникали матері, чиїх малолітніх дітей потім розсилали по дитячих притулках, а житло привласнювали та продавали. У злочинній схемі задіяні навіть деякі директори дитячих будинків!

Переслідування журналіста

Мене, житомирського журналіста — правозахисника, корумповане правоохоронне кодло переслідує давно і вперто. Є що згадати, одна справа навіть потрапила до Європейського суду з прав людини. Провокації, атаки на бізнес, погрози ... Я вже навіть якось і звик потроху до цього. Про останні події, такі, як напади на моє житло, я вже коротенько розповів.

На сьогоднішній день перевертні вдалися до іншої методи — завалити правозахисника судовими позовами. По — перше, рішеннями судів можна свої злочини приховати, а по друге, загнати журналіста у фінансову безвихідь та закрити йому рота. Тому головне для організаторів цькування — це кількість позовів, сьогодні їх аж чотири. Зупинюсь на цікавих деталях. Начальнику черняхівської міліції юрист з обласного УМВС склав позов про захист честі, гідності та ділової репутації райвідділу міліції. Оскаржується смислове наповнення таких слів, як, наприклад, «міліція» та окремих фраз з матеріалуНаркомафія, не важливо яких, важливий лише результат — наприклад, хитрий позивач за одним махом просить суд визнати факти міліційної наркоторгівлі такими, що не відповідають дійсності!

Буквально слово в слово такий самий позов подано до суду від імені начальника міліції як фізичної особи. Слово в слово! Причому, від цього позову розумні судді відбивались, як могли і брали самовідвід, поки не знайшовся один дурний. Позовна заява після довгої подорожі осіла в суді Володарськ — Волинська. Спочатку суддя Мельник теж видавався розумним і відфутболив заяву до стартової позиції — Житомирського районного суду, про що й склав відповідну ухвалу. Але через місяць раптом на світ народилась зовсім інша ухвала того ж самого судді, в якій він у пожежному порядку намагається розглянути справу — і це без законного анулювання першої ухвали.

Наразі у Всесвіті одночасно існують дві протилежні за змістом ухвали судді Мельника.

Єдине розумне пристойне пояснення такого парадоксу — суддя Мельник з'їхав з глузду. Тому що друге пояснення вже не є пристойним — суддя Мельник виконує замовлення перевертнів у погонах. Іншого не дано. До речі, цей пан нещодавно вже порушив закон, осудивши свідка міліційної наркоторгівлі Віктора Проценка. Служитель Феміди надзвичайно примітивним способом знищив докази фальсифікації кримінальної справи, а саме: маючи в розпорядженні офіційні результати аж двох незалежних почеркознавчих експертиз, які проводились міліційними відомствами інших областей і свідчили про те, що слідчі Черняхівського райвідділу міліції власноруч підробили матеріали, пан суддя незаконно призначив третю, місцеву експертизу, виконану житомирськими міліціянтами, які написали, що ніхто нічого не підробляв. Кажуть, у Черняхові після цього міліція на радощах ой як пила-гуляла! Якщо коротко, то підробники уникли кримінальної відповідальності, а от Проценкові Мельник впаяв рівно стільки, скільки він вже відсидів у СІЗО — аж два з половиною роки. Як результат — і Проценко на волі, і фальсифікатори та наркоторговці при справах.

Ще один позов проти журналіста подав заступник начальника обласного УМВС полковник Будзінський — йому не сподобався відеоролік Відкрите звернення до хапуг — міліціонерів. Відео. Я на той суд навіть не ходив, тому що не отримав повісток. Та нещодавно випадково дізнався, що Будзінський справу програв і подав апеляційну скаргу, в якій його адвокат (дружина колишнього міліціонера) чорним по білому намагається довести, що пан Будзінський — хабарник. Виявляється, панство не згодне з терміном «хапуга», яким на відео Леся Бондарчук охрестила начальника черняхівської міліції, а Будзінський чомусь прийняв на свій рахунок (йому видніше). Пані адвокат, посилаючись навіть на якісь наукові праці та словники, вперто переконує суд в тому, що «хапуга» — то «хабарник».

Але ще дурнуватішу корупційну річ вчинив голова обласної міліційної профспілки пан Шморгун, який підставою для нападу на журналіста вибрав навмання свіжий репортаж про п'яного майора пенітенціарної служби, який влетів автівкою до подвір'я приватного будинку ( П\'яний майор скоїв ДТП ). Судовий позов було складено від імені анонімних членів громадської організації, якою є міліційна профспілка, а представництво інтересів доручено штатному співробітнику — юристу обласного УМВС, а це вже, вибачайте, злочин і корупція. Так що ж оскаржує пан Шморгун, зловживаючи профспілкою і штатним юристом ? А оскаржує він «неправильну» назву посади майора з тюремної служби і захищає честь та гідність безіменної міліції, мабуть, всеукраїнської. Варто додати, що у всіх позовах з журналіста вимагають однакову моральну компенсацію по 23 тисячі гривень (всього 92 тисячі) та ще чомусь посилаються на Закон «Про статус народного депутата». Закушувати треба, панове!

Ще одна деталь: свідки під час судових слухань будуть розповідати про наркоторгівлю та інші злочини, а це, згідно з законодавством, зобов'язує суддю порушити кримінальну справу. Так що міліціянти серйозно вляпались !

Я можу заспокоїти прихильників свободи слова — перевертні вкотре прорахувались: по — перше, моїм захистом займаються адвокати незалежної Всеукраїнської медіапрофспілки за рахунок спеціального фонду, який знаходиться в Лондоні; по — друге, мені нема чого втрачати — ні грошей, ні нерухомості не маю, все, що моє — це те, що на мені, тобто труси і шкарпетки, які я радо можу подарувати панам корупціонерам або вдягти їм на голови. Так що ніякі рішення ніяких судів мені не зашкодять і рота не закриють.

Нажаль, формат матеріалу про пікетування «Свободою» обласної міліції не дає змоги розповісти про інші чисельні деталі та нові випадки, які свідчать як про злочинну бездіяльність, так і про злочинну діяльність правоохоронців Житомирщини. Додам лише два факти: черняхівський наркотрафік продовжує працювати — нещодавно під час доставки наркотиків на територію сусідньої Росії був затриманий мешканець Черняхова; Житомирський апеляційний суд виправдав чотирьох осіб, які провели в СІЗО майже СІМ РОКІВ!!! завдяки сфальшованій міліціянтами кримінальній справі; незабаром буде оголошено вирок у гучній справі співробітників обласного відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

Про реагування керівництва УМВС України в Житомирській області на пікетування можна дізнатися з повідомлення міліційного прес-центру — воно таке ж саме, як і реакція свиней в свинарнику на депутатське звернення, про що розповідалось на початку репортажу. Ось цей шедевр:

У Житомирі поблизу адмінбудівлі УМВС відбулася мирна акція

П'ятниця, 12 квітня 2013

12 квітня 2013 року поблизу адміністративного приміщення УМВС України в Житомирській області зібралось близько 20 осіб для пікетування.

Учасники зібрання озвучили закиди щодо бездіяльності міліції, однак названі ними справи та ситуації на даному етапі або уже розглядаються судами, або вирішені на етапі досудового розслідування.

Відтак акція мала суто декларативний характер й жодних конкретних пропозицій озвучено не було.

Водночас під час проведення зібрання забезпечено охорону громадського порядку та порушень правопорядку не зафіксовано.

СЗГ УМВС України

в Житомирській областіhttp://zito.mvs.gov.ua/news/u_zhytomyri_poblyzu_adminbudivli_umvs_4635.html

P.S. Правильно сказав останній «свободівський» оратор — така міліція українському народу не потрібна

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы вакцинировались, но все равно заболели COVID-19?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама