Золота лихоманка

2011-08-15 16:46 372 Нравится 2

Зазвичай тихий та спокійний липень виявився надто «спекотним» для фінансового ринку. Події, що відбувались протягом липня-серпня схвилювали всіх інвесторів. Причин для дискусій було більш ніж потрібно: ліміт держ. боргу США, зниження рейтингів США, підвищення курсів китайського юаню, засідання ФРС, тощо.

Однак хочу акцентувати увагу читача на аномальному рості ціни на золото і відповідно встановленні чергового історичного максимуму.

Останні чотири тижні даний метал стрімко росте і даний ріст склав 18% (03.07.11р. ціна унції складала 1487 дол., станом на 10.08.11р. ціна скала 1760 дол.), що в річному вимірі складає понад 200%! Дехто з аналітиків цю ситуацію вже назвав «поверненням золотої лихоманки».

На даний момент експерти сходяться тільки в одному – золото буде і далі рости. Існують прогнози, що ціна золота перевищить 2000 дол. за 1 унцію.

Факти говорять самі за себе:

За останні п'ять років золото мало середньорічні темпи зростання 23%!

Наявність великих золотих резервів у центробанків є гарантією, що різке падіння цін на золото в найближчому майбутньому не відбудеться.

Багато іменитих інвесторів, наприклад Джорж Сорос серед сфер для інвестицій, крім нафтової та газової промисловості, обрав золото! Цікаво, що уряд Китаю останній рік теж активно скуповує даний дорогоцінний метал.

Наш банк також надає послуги з операцій з банківськими металами, а найближчим часом наші клієнти зможуть відкривати і депозити в золоті.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если бы в ближайший день состоялись выборы Президента Украины, кому отдали бы свой голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама