право

2011-04-13 14:23 5291 Нравится 4

Новий всеукраїнський Майдан призначений на 14 травня

14 травня в Україні пройде День Гніву. Стартує акція в Києві, а протести у всіх містах, які приєднаються до акції, почнуться синхронно - в 11.00.

УНІАН

Акція протесту

Громадянський рух "Спільна справа" має намір провести 14 травня загальнонаціональний День Гніву. Оголошена всеукраїнська мобілізація всіх соціально-активних громадян, незгодних з діями влади. Акції протесту пройдуть у Києві і у всіх регіонах України.

"Сьогодні необхідно продемонструвати влади реальний рівень суспільного незгоди з її діями, яке накопичилося в суспільстві. Ця акція має стати сигналом того, що ні псевдореформи, ні псевдореформатори України більше не потрібні. З кожним днем життя українців значно погіршується.

Якщо не зупинити цей процес зараз, завтра це буде безглуздо. Швидкість, з якою Україна летить у прірву, не залишає часу для роздумів", - підкреслив лідер організації "Спільна справа" Олександр Данилюк.

"14 травня всі громадяни, яким небайдужа доля України, повинні вийти на вулиці і показати всьому світові, що українці не є мовчазним стадом, яке можна безкарно гнати на забій", - додав Данилюк.

Як повідомляє прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності, протести у всіх містах, які приєднаються до акції, почнуться синхронно - в 11.00.

У Києві протестувальники вийдуть на площу перед Верховною радою, в регіонах - до державних адміністрацій. Для координації дій з підготовки акції створюється оперативний штаб.

Відзначимо, що після підприємницького Майдану в листопаді-грудні минулого року в Україні пройшли акції протесту вчителів, а також Автомайдан - автопробіг через Львів і Луганськ на Київ.

__________________________________________________________________________________________________________________________

У Львові дві тисячі студентів вийшли на мітинг "Проти деградації освіти"

Близько двох тисяч студентів з червоно-чорними та синьо-жовтими прапорами пройшли центром міста, вигукуючи гасла "Слава нації! Смерть ворогам!" та "Табачнику – Ні!".

ZAXID.NET

Фото з мітингу

У Львові у середу, 13 квітня, відбувається студентський масовий протест "Проти деградації освіти".

Як повідомляється, біля пам’ятника Іванові Франку відбувся спільний мітинг студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету "Львівська політехніка" та Національного лісотехнічного університету України. Потім студенти рушили протестною колоною через центр міста до Львівської обласної державної адміністрації, щоб передати представникам влади свої вимоги.

Близько двох тисяч студентів з червоно-чорними та синьо-жовтими прапорами пройшли центром міста, вигукуючи гасла "Слава нації! Смерть ворогам!" та "Табачнику – Ні!".

Акція є частиною всеукраїнської кампанії "Проти деградації освіти", спрямованої проти останньої редакції законопроекту "Про вищу освіту" зокрема та законотворчої політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту в цілому.

Організатори акції вважають, що дії Міністерства освіти спрямовані на знищення вищої освіти в Україні і перетворення вишів на осередки корупції.

Ініціатори протесту також наголошують, що політика Міністерства освіти спрямована не на підвищення рівня знань студентів, а на комерціалізацію освіти.

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • feb2011-04-13 16:06

  потытка организовать новую фиолетовую революцию, по образцу североафриканских стран?...ну посмотрим что из этого получится.....Но власть уже затрепетала немного,пример слова Путину презика о приверженности пути в Европу, понятно что не это главное но и это повлияло немного.....а вообще надоели они все и правители и майданы((((

  Создать блог

  Опрос

  Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

  Реклама