Молодіжний рух. Дарвіністи

2009-05-03 15:21 1 8572 Подобається 4

Чи чули Ви про нову течію в молодіжному середовищі, як дарвіністи? Ні? Так от, зовні дарвіністи практично нічим не відрізняються від будь якого молодого громадянина. У натовпі не можливо їх вирізнити.

Середовище

Школа-універ-робота-бізнес-дауншифінг-компанія-бізнес-універ-політика-музика… рух хаотично-послідовний.

Насамперед, це успішні люди, як в навчанні, так і в бізнесі.

Місце роботи та перебування, компанію та відпочинок обирають самі з огляду на власні потреби. Керуючись принципом: “що мене цікавить у першу чергу”. Мають власну думку на всі події та поважають думку оточуючих.

Марія 20. “Я навчалась у школі на трійки. Вступила до універу, а там познайомилась із хлопцями, які називали себе “дарвіністами”, спочатку подумала, що це жарт. Але потім зрозуміла, що це стиль поведінки, модель життя, яку ти сам собі обираєш. Мені сподобалось ставити перед собою ціль і досягати її. Я не “заучка” і навчаюсь на відміно тільки по тих предметах, які мені подобаються, чи тих, які мені знадобляться у подальшій професії. Зараз активно займаюсь спортом та кинула курити з першого разу тільки давши собі слово, що це зроблю. Я знаю що можу змінити своє життя на краще і кожного дня це роблю.

Належність до субкультур

Дарвініст — сам собі субкультура. Їх можні побачити серед рокерів та реперів, емо та готів. Але не тому що вони вірні їх принципам, а лиш тому, що в даний момент їм цікаво серед цих людей.

Олег 25 р. “У кожної людини є щось цікаве та корисне, те, чому варто повчитися. Не можна відгороджуватись від інформації, яка тебе цікавить. Не можна належати субкультурі, субкультура повинна належати тобі. ”

Належність до молодіжної течії - це вибір кожного. Але не молодіжна течія змінює нас, а ми її.

Відмінності об'єкта “Дарвініст звичайний”

цілеспрямованість, наполегливість, життєрадісність, ерудованість (практично всі мають вищу освіту, а то і дві).

Об’єднує їх одна мета – самовдосконалення та самореалізація. Своїм життєвим кредо та особистим прикладом показують, що світ можна змінити на краще. Вони не базікають і не кидають слова на вітер, а показують, що світ можна змінити на краще, змінюючи себе, своє ставлення до навколишнього середовища.

Дарвіністи постійно вдосконалюються, продуктивно працюють, шукають нові технології, методи роботи і також розуміються на відпочинку.

Виникає питання: чому дарвіністи? Відповідь одна: це еволюційний процес, який перетворює «людину розумну» на високоосвічену, високодуховну.

Етапи еволюційного процесу: в середовищі дарвінізму

І-й. Дарвініст початківець, це людина, яка тільки прийшла в організацію і готова жити за її правилами.null

ІІ-й. Дарвініст наставник – член організації, який особисті досягнення і охоче ділиться ними зі своїми колегами.

ІІІ-й. Дарвініст вчитель – як ще його можна назвати «гуру» Дарвінізму, найвища ступінь в організації. Це неперевершений трибун, успішний фахівець своєї справи.

Стати дарвіністом водночас складно і легко. Дарвінізм - це рух вперед!

Любов ТРИБУН

“ФЕНІКС”

Коментарі (2)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
  • Umnica2009-05-07 20:38

    То есть это люди, которые не идут на поводу у стереотипов, а руководствуются своими желаниями? И самореализовуются. Может я тоже к ним отношусь в некотором роде...

    Cтворити блог

    Опитування

    Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

    Реклама
    Реклама