Анонс: Колись було, колись буде...

2011-02-26 09:26 438 Нравится

12 березня 2011 року Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» знову покаже першу в Закарпатті хореографічну виставу «Колись було. Колись буде…». Таке рішення «Бліц» прийняв у результаті численних звернень глядачів: тих, хто не зміг потрапити на прем’єру 3-4 грудня, а також тих, хто із задоволенням подивився б цю виставу вдруге. Зокрема, багато глядачів відмічають, що прагнуть повторного перегляду «бліцівської» вистави не лише заради неймовірного шоу та якісного виступу танцівників, але й через бажання глибшого осмислення самої ідеї вистави – такої актуальної та близької усім нам.

Нагадаємо, що постановники та виконавці одноактної вистави «Колись було. Колись буде…» спробували розповісти глядачу та самим собі про те, що усіх нас оточує – неймовірно багатий та чарівний світ природи і невід’ємну любов до Всесвіту, близьких та до себе. Історія вистави пропонує своє бачення зародження життя на Землі: у процесі еволюції природа та людина не просто співіснують – людина вчиться вселенській мудрості та любові у дерев і птахів. Проте з часом людство поспішає зробити своє життя легшим, комфортнішим і зручнішим, а відтак втрачає цей магічний зв'язок з природою та забуває про свої витоки й колишню взаємодію з нею. Чи дасть нам життя шанс розпочати все спочатку? Чи може цей шанс нам вже був даний? Автори та виконавці вистави ставлять перед глядачем питання, не відповідаючи на них – відповіді можуть бути різними…

Натхненником цього проекту та, власне, його організатором стала керівник Народного художнього колективу – студії сучасного танцю «Бліц» Олена Камінська. Вона вже давно плекала ідею про створення вистави, яку їй вдалося реалізувати у творчій співпраці з відомими в Україні та Європі українськими хореографами-постановниками Тетяною Островерх та Юрієм Пристаєцьким. До речі, усі автори планують разом вийти на сцену під час третього показу вистави, що відбудеться у Закарпатському облмуздрамтеатрі 12 березня о 19.00.

Приємною новиною для глядачів буде зменшення вартості квитків порівняно з прем’єрними показами вистави.

Джерело: http://blitz.uz.ua

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

При каком Президенте дороги ремонтировали больше всего?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама