Про секс, шлюб, чоловіків і не тільки… на хвилі подкасту «Українська альтернатива»

2010-12-06 20:15 656 Нравится 2

  • Nov. 24th, 2010 at 5:12 PM

Нарешті, знайшла час щоб виконати свою обіцянку щодо початку моїх аудіоподкастів під назвою «Українська альтернатива», щоб показати, як кожен з нас може робити реальні зміни в цій країні.

В мене була насичена розмова з olena_shabunina, ініціатором Сімейного клубу. За 30 хвилин встигли обговорити більше, ніж планували. І щодо пар, які взяли шлюб завдяки Клубу. І про те, що повинен чекати чоловік від жінки (і навпаки). А ще: чому важливо берегти себе від сексуальних стосунків до шлюбу, як не прогадати у виборі чоловіка/дружину та як «надягнути секс, коли займаєшся презервативом»…

Ну що ж. Погодьтесь, це не зовсім «класична» громадська активність, втім погодьтесь, що особисте щастя – це великий скарб.

Отож, слухайте, пропонуйте наступні теми/спікерів та робіть зауваження/побажання.

До речі, розкажу ще про одну можливість. Наступного тижня я беру участь у головній події Уанету - на конференції Udivi.net, де зберуться першокласні фахівці. Мене запросили виступити, тому спікуватимуся з учасниками на тему: «Українська політика у блогосфері. Від public relations до blogger relations».

Як спікер маю право привести з собою безкоштовно двох осіб на будь-яку програму – повну програму (вартість 1200 грн) та базову (600 грн). Вирішила подарувати ці дві «путівки» моїм друзям в інтернеті.

Щоб було по-чесно і не виникало ображених, пропоную конкурс. Хто зробить кращу промоцію моєму подкасту, той отримає один із квитків. Це можуть бути розроблені лого, лінки на обговорення в інших блогах, ЖЖ-спільнотах, твіти, нотатки у Фейсбуці.

Для початку Вам треба розмістити цей подкаст (або лінк на нього) у своєму блозі, сторінці на Фейсбуці, або у Твіттері (лінки кидайте сюди).

Tags:

Comments

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Должна ли сборная Украины по футболу выполнить распоряжение УЕФА убрать с футболок футболистов надпись "Героям Слава"

Реклама
Реклама