не то шо ви думаєте!ха ха ха

2010-04-04 12:13 530 Нравится 8

Сьогодні день, буває раз в житті, Цей день коли Вам __ настало Хай Вам здається – це багато літ Але насправді дуже й дуже мало На довгий вік, на многа літ На шану від людей стелися доле Крізь все життя лиш для доброї людини Яка горить сама й запалює Усіх своєю працею щоднини Нехай душа у Вас ніколи не старіє На білій скатертині будуть хліб і сіль Своїм життям Вас завжди сонце гріє Слова подяки линуть звідсіля Зичимо Вам літ багато Радості, ні крихточки біди, Щоб життя для Вас було як свята, І дарувало посмішку завжди Нехай вас охороняє Мати Божа Від злих людей і різних бід, Хай Господь Бог здоров’я посилає, І прожити в щасті і многая літ бажаєм!

З днем народження вітаю, Від всього серця я бажаю Щастя, радості, добра, Здоров’я, успіхів, тепла, Благополуччя та достатку, Щоб справи всі були в порядку. Хай посміхається життя, Та буде кращим майбуття.

Вчинків і рішень безпомилкових, Планів сміливих і справ прибуткових. Хай друзі частіше сходяться, А серце любити не втомиться! Бажаю знайти ту людину для якої ти будеш цілим світом! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как считаете, коронавирус, вызывающий COVID-19, был создан искуственно?

Реклама
Реклама