Угрі і прищі

2009-02-23 18:39 17 574 Подобається -100

Вашій увазі пропонуються деякі міфи про угрі.

Угрі - це підліткова проблема 

Вважається, що угрі бувають лише у підлітків, а з віком вони зникають. Це не зовсім так. Звичайно, підлітки страждають від угрів частіше, ніж люди інших віків. Проте росте число і тих, хто схильний до цієї хвороби і в більш старшому віці. Фахівці відзначають, що 30% дорослих жінок (25-30 років) в тому або іншому ступені страждають від угрів.

Серед 40-річних жінок цю недугу переживають 5%, угрі також можуть з’явитися і під час менопаузи. Зростання числа захворювань вугровим висипом лікарі пояснюють переживанням стресів, що провокує вивільнення в організмі речовин, що впливають на стан шкіри.

Угрі з’являються із-за дуже сильного використання косметики 

Раніше, можливо, так і було, але це було в ті часи, коли косметичні засоби були не дуже якісними. Сучасна ж косметика дозволяє шкірі добре дихати і не провокує появу угрій.

Угрі з’являються від надмірної сексуальної активності 

Насправді ніякому зв’язку між угрями і заняттями сексом немає. Угрі виникають в результаті реакції організму на зміну рівня статевого гормону тестостерона (з цим і пов’язане те, що багато підлітків страждають від прищів). У шкірі виробляється надмірний жир, що перешкоджає природному відшаровуванню відмерлої шкіри.

В результаті волосяні мішечки закупорюються, інфікуються і з’являються чорні крапки.

«Уменя немає закупорки сальних залоз. У мене лише чорні крапки на обличчі…» 

Під закупоркою сальних залоз подразумеваєтся будь-яка шкіра, на якій є чорні крапки і плями. Дерматологи підрозділяють вугрувату шкіру на «незначну угреватость» (3-4 чорних крапки), «середню» (більше чотири угрій, зазвичай глибоких і хворобливих, які можуть залишити шрами на обличчі) і «сильну» (великі ділянки шкіри з глибокими угрями).

Багато хто думає, що чорні крапки на обличчі - це пил і грязь, що скупчилися в порах, і що їх можна змити лосьйоном. На самій же справі чорні крапки - це не що інше, як комедони - результат закупорювання сальної залози частинками шкірного сала. Відбувається закупорка через те, що ця залоза не має м’язового органу, здатного «виштовхнути» вміст.

Під дією температури тіла сало гіркнутиме, в нім починає вироблятися меланін, який і додає комедону чорний колір. Фахівці відзначають, що видалити комедон лосьйоном неможливо в принципі.

При угрях не можна умиватися водою 

Це не так. Водою небажано умиватися, якщо шкіра схильна до аллергиям і погано переносить воду. Тоді дійсно краще умиватися косметичним молочком. У решті випадків же вода для умивання необхідна.

Сучасні лосьйони запобігають появі угрій 

На жаль, це далеко не так. Лікар-косметолог Олена Погожева помічає із цього приводу: «Ніякий найдорожчий і розрекламований косметичний лосьйон не лікує вугрову хворобу. Це допоміжний засіб, який може лише зняти червоність вугра (тобто комедона, до якого додалося запалення), підсушити його.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама
Реклама