Догляд за волоссям - міфи і реальність

2009-02-23 18:21 3 906 Подобається -97

Цікаво, що по волоссю людини можна визначити його настрій. Шовковисте волосся вважається безперечною ознакою душевного спокою. Коли людина на душевному підйомі, в кров поступають особливі речовини, які розширюють судини і покращують постачання тканин киснем. А ось із-за психоемоційних перевантажень, тривалих стресів стан волосся може погіршати.

Не дарма ж говорять, що від «радості волосся в’ється, а від горя січуться». 

.

Часто наші уявлення про своє волосся і про догляд за ними бувають далекі від істини. Нижче ви можете познайомитися з поряд міфів на «волосяну тему». 

чи Дають шампуні «блиск і силу здорового волосся»? 

Волосся ще називає індикатором здоров’я. Медики відзначають, що не буває розкішної шевелюри у того, хто страждає якою-небудь хронічною хворобою. Думка про те, що можна відновити волосся, тільки якщо їх чим-небудь обполіскувати та втирати щось в шкіру, - не більше ніж міф. 

Багато шампунів обіцяють нам «блиск і силу здорового волосся». Дія більшості таких шампунів заснована на тому, що вони утворюють на поверхні волоса якнайтоншу плівку. В результаті волосся на якийсь час стає товщим, м’якше і красиво блищать. А ось здоров’я… 

До реклами дорогих імпортних шампунів і інших «чудодійних» засобів для догляду за волоссям потрібно відноситися обережно. Наприклад, один популярний американський гормональний засіб для жінок на перший погляд дійсно уповільнює випадання волосся, але одночасно тільки підсилює гормональний дисбаланс. Виходить, що воно не лікує, а «заохочує» хворобу, тимчасово її маскуючи.

Що стосується шампунів з провітамінами, то фахівці відзначають, що для одного типу волосся вони корисні, а для іншого - представляють небезпеку. Тому перш, ніж застосовувати, потрібно порадитися з лікарем. Фахівець вибере і порекомендує саме той шампунь, який вам підходить. 

.

І не варто вірити написам типу «підходить для щоденного застосування». Мити волосся слід два-три рази в тиждень. Не частіше. Інакше можна завдати збитку волоссю. 

Фарби для волосся 

Що б там не говорили виробники фарб для волосся, що затверджують, що саме їх фарба нешкідлива, перефарбовування волосся впливає на них суто негативно. Відомий італійський стиліст Альдо Коппола дуже скептично відноситься до більшості фарбників для волосся: «Жінка повинна вимити голову, струсити волоссям і залишитися задоволеною тим, що побачить в дзеркалі.

З перефарбованим волоссям так не вийде». 

.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Cтворити блог

Опитування

Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

Реклама
Реклама