Корисні жири: що це таке?

2009-12-09 14:42 12 308 Нравится

Якщо ти постійно ігноруєш жири, вважаючи їх основною загрозою своєму стрункому стану та тонкій талії, затям – тим самими ти втрачаєш неперевершений природній спосіб запобігти багатьом проблемам з власним здоров‘ям. Ні для кого не секрет, що основна шкоді жирів у тому, що, потрапляючи до нашого організму, вони просто шалено забирають кисень, зі швидкістю блискавки окисляються та щедро розсипають скрізь вільні радикали. При чому окислюватися може навіть жир у складі заморожених продуктів, наприклад, у смаженій курці. Більше того, під час процесу травлення полінасичені жири продовжують окислюватися вже всередині організму, проходячи по шлунково-кишковому тракті. Найменшу здатністю до окислення мають моно насичені жири. Саме їх дієтологи й називають «хорошими» жирами.

Отож, спробуй поглянути на корисні жирі іншим поглядом, - оціни їх саме з огляду на те, яку роботу проводять вони у нашому організмі і з радістю прийми до лав свого раціону. Ну а результат не примусить чекати довго.

1. Подолай цей ненависний біль

Як допомагають кислоти омега-3: Дослідження медичного університету Пітсбурга довели, що більше 2/3 людей, які зазвичай страждають від постійного хронічного болю у шиї та спині, припинили вживати знеболювальні та протизапальні препарати після 20-30 днів вживання біологічно-активної добавки риб‘ячого жиру.

Міріам Нельсон, автор книги «Сильні жінки та сильні чоловіки перемагають артрити» у своїй роботі надає особливого значення саме правильному раціону, у якому омега-3 жири на першому місці.

Сьогодні достеменно відомо, що протизапальних препаратів потребують не лише ті, хто страждає на артрит. Сучасні медичні праці стверджують, що саме запальні процеси в організмі призводять і до серцевих нападів, і до різного роду новоутворень, і до хвороби Альцгеймера і навіть до діабету 2 типу. Отож їжа, збагачена компонентами, що знижують запальні процеси, є надзвичайно корисною і може зупинити розвиток небажаних хвороб.

Де знайти корисне джерело: Тобі зовсім не обов‘язково приймати певні препарати чи біологічно активні додатки. Якщо запалення незначне, а біль турбує не часто, достатньо просто збільшити вживання риби океанічного походження – лосося, скумбрії та оселедця та озерної форелі – найкращого постачальника кислот омега-3.

2. Залишайся у формі

Як допомагають корисні жири: Досить часто певні коливання настрою, несприятливі погодні умови та загальний бруд душі саботують не лише переїдання, але й «підкидають» неправильні думки про те, що твої намагання у боротьбі із зайвою вагою марні та не мають ніякого сенсу. І знову на допомогу приходять правильні жири. Серед них незмінні і вже добре відомі нам кислоти омега-3, які допомагають стабілізувати внутрішній стан.

Окрім кислот омега-3, існують й інші корисні жири, які допомагають нам позбутися зайвої ваги або не допустити її коливання. Серед них – горіхи. Саме справжні горіхи, такі як грецькі, ліщина, фундук, мигдаль, містять жири та білки, які досить легко засвоюються. Можеш запросто дозволити собі легкий перекус 5-6 горіхами. Однак пам‘ятай, що цей продукт має високу енергетичну цінність, а тому зловживати горіхами не варто. Обережним слід бути і з арахісом, оскільки це не стільки горіхи, скільки бобові.

Якщо стоїш перед дилемою вибору між маслом та маргарином, одразу ж радимо – відмовся і від того, і від іншого. Використовуй ці похідні жирів в зовсім маленьких кількостях, по можливості замінивши їх рослинними жирами. При цьому, рослинну олію теж варто використовувати розумно. Для цього придбай невеличкий розприскувач і користуйся ним для дозування. Пам‘ятай – один вприск – одна калорія. Напротивагу столовій ложці олії, у якій аж 120 калорій.

Якщо ж дуже кортить змастити чимось шматочок хліба – надай перевагу авокадо. Олеїнова кислота, ненасичені жири, що входять до складу фрукту, знижують рівень холестерину та збільшують кількість ліпопротеїдів високої щільності. Окрім того, плоди авокадо містять високу кількість клітковини (вуглеводів).

Де знайти корисне джерело: Дуглас Бібус, дослідник властивостей кислот омега-3 та вчений Центру здоров‘я у Мінесоті, радить у депресивні періоди вживати високоякісні біологічно-активні додатки впродовж 30 днів. Якщо ж ефекту не помічаєш, просто збільш дозу. Усі інші корисності - горіхи, рослинну олію та авокадо, має наша природа і ти можеш знайти їх на полицях кожного супермаркету.

3. Якомога більше яскравих днів

Як допомагають корисні жири: І тут знову не обійшлося без корисних омега-3 кислот. Виявляється, інша форма цих кислот регулює у нашому організмі виробництво гормону радості – серотоніну. Окрім того, саме наявність таких жирів в організмі знижує агресивність – японські вчені стверджують, що люди, які вживають в їжу риб‘ячий жир, менше піддаються нападам агресії у стресових ситуаціях. Окрім того, риб‘ячий жир сповільнює процеси дегенерації мозку, які призводять до втрати пам‘яті. Отож, якщо маєш хоча б найменші натяки на депресію, обов‘язково збагати раціон «корисними» жирами.

Де знайти корисне джерело: Приємна інформація – кислоти омега-3 є не лише у риб‘ячому жирі. Ним надзвичайно багата льняна олія. Саме її ти можеш додавати до традиційних улюблених українцями зимових страв з квашеної капусти. А можеш просто збагатити ранковий йогурт чи мюслі, додавши у них насіння льону.

4. Товаришуй із серцем

Як допомагають корисні жири: Окрім того, що корисні жири допомагають зняти запалення у твоєму організмі, кислоти омега-3 ще й знижують тиск та зменшують виникнення тромбів. Ну і звичайно, вони допомагають подолати діабет. «Діабет має сильні запальні процеси, які досить часто мають високий ризик розвитку серцевих захворювань», - пояснює один з професорів. Кислоти омега-3 допомагають знизити рівень цукру в клітинах, адже підвищений вміст цього компоненту і є основною причиною діабету.

Де знайти корисне джерело: Для боротьби з діабетом потрібна кислота омега-з рослинного походження. Не нехтуй тим же насінням льону, авокадо і ні в якому разі не відмовляйся від грецьких горіхів, адже в них міститься кислот омега-3 більше, ніж в будь-яких інших рослинних джерелах. Окрім того, грецький горіх покращує пізнавальні здібності людини. Додавати горіхи можна як в солодкі, так і в пряні страви. Ними можна посипати рис або картопляне пюре.

Окрім грецького горіха в пригоді стане арахіс, вживання якого може знижувати ризик захворювання серця на 20%. Декілька горіхів у якості перекусу зовсім не завадить, однак не забувай про високу енергетичну цінність продукту – 28 горіхів арахісу містять 166 ккал.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вам понравилось новогоднее поздравление Президента Украины?

Реклама
Реклама