Середні витрати на виховання дитини оцінили в мільйон доларів

2009-12-07 22:30 765 Нравится

Середні витрати на виховання дитини оцінили в мільйон доларів

Виховання дитини з його народження до того, як він йде з сім'ї, обходиться батькам в мільйон австралійських доларів (понад 900 тисяч доларів США). До такого висновку прийшло агентство соціальних досліджень Mark McCrindle на основі опитування, проведеного в Австралії, передає портал news.com.au.

У дослідженні австралійців враховувалася вартість іграшок, технологічних новинок, які купуються дітям, а також позакласного навчання у гуртках або спортивних школах. Крім того, в Mark McCrindle підкреслили, що більшість дітей залишаються в сім'ї до 24 років.

За даними компанії, так зване покоління Z (ті, хто народився в 1990-х) є одним з найбільш забезпечених за всю історію. Майже кожна австралійська сім'я витрачає на іграшки більш, ніж по 100 доларів, а деякі витрачають на них по 500 доларів на рік. Недвижимость в Чехии.

При цьому в Mark McCrindle відзначають, що на Різдво 2009 року багато батьків подарують своїм дітям дерев'яні іграшки або розвиваючі ігри, відмовившись від популярних раніше іграшок з пластмаси.

Опитування Mark McCrindle проводилося серед чотирьох з половиною тисяч австралійців.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Кто лучший Президент Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама