Після весілля жінки повніють

2009-12-07 18:17 1 104 Нравится 6

Після весілля жінки повніють

Daily Mail опублікувало результати опитування 3 тисяч одружених британок з приводу динаміки їх ваги після заміжжя.

Виявилося, що протягом року після весілля 22% молодят набирають зайву вагу. У середньому ці жінки поправляються на 10 кілограмів. Більше половини зізнаються, що після весілля їх перестає хвилювати власна зовнішність і вагу, а кожна п’ята каже, що дозволяла собі різноманітні надмірності під час медового місяця.

42% пояснюють набір ваги тим, що дуже розслабляються з законним чоловіком, а 22% більше не відчувають потреби справляти враження на улюблених чоловіків, якщо вони вже окільцьовані. Більше третини респонденток одностайні в думці, що в перший рік спільного життя складно харчуватися виключно здоровою їжею, так як мотивують фактори – весілля і медовий місяць – вже залишилися позаду.

Чверть опитаних перестала стримувати себе в їжі, щоб перестати сумувати про те, що весілля вже пройшло. Майже третина молодят стала менше займатися спортом у перші кілька місяців сімейного життя. 19% чоловіків невтішно відгукуються про зайвий вазі своїх молодих дружин, а 30% сідають на дієту разом зі своїми дружинами, щоб підтримати один одного у важкій боротьбі з набраними кілограмами.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Кто лучший Президент Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама