Як уберегтися від свинячого грипу .

2009-11-02 18:54 6134 Нравится 8

Як уберегтися від свинячого грипу

Шість порад, як не хворіти свинячим грипом, від лікарів із Канади.

Кореспондент "2000" в Канаді Анна Шиндер прислала важливі рекомендації, які постійно отримує населення від місцевих лікарів.

Єдині "вхідні ворота" для інфекції – ніс і рот (горло). При масштабній епідемії практично неможливо уникнути контакту з вірусом H1N1. Проблемою є не так проникнення в організм H1N1, як його швидке розмноження і поширення.

Людям, у яких ще немає ніяких симптомів інфекційного зараження, замість використання "Таміфлю" і інших превентивних засобів, радимо проводити ці прості процедури:

1. Двічі на день полощіть горло теплою соленою водою чи слабким розчином перекису водню. Після інфікування носоглотки вірусу H1N1 потрібно 2–3 дні для подальшого поширення в організмі, після чого з’являються характерні симптоми захворювання. Звичайне полоскання попередить подальше проникнення вірусу. Певною мірою полоскання сольовим розчином так само впливає на здорову людину, як і препарат "Таміфлю" на хвору. Не варто недооцінювати цей простий, дешевий і водночас достатньо результативний метод профілактики.

2. Не рідше одного разу на день промивайте ніс теплою соленою водою чи розчином перекису водню. Прочищайте носові ходи, часто сякайтесь. Регулярно змочуйте внутрішню поверхню ніздрів ватним тампоном, змоченим в соленому розчині. Цей метод дуже ефективний для зниження чисельності вірусної популяції.

3. Пийте якомога більше теплої рідини (особливо корисно пити воду з лимоном). Це так само ефективно, як і полоскання горла: вода змиває віруси з глотки в шлунок – в середовище, в якому вони не зможуть вижити і розмножуватися.

4. Підвищуйте природній імунітет, вживайте якомога більше продуктів, багатих вітаміном С. Якщо ви приймаєте вітамін С в таблетках, переконайтеся, що до складу препарату входить цинк, необхідний для засвоєння цього вітаміну.

5. Заведіть собі правило: "Руки геть від лиця!". Ні в якому разі не піддавайтеся спокусі торкнутися лиця руками.

6. Якомога частіше мийте руки.

Джерело: "2000"

Комментарии (4)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете вступление Украины в НАТО?

Реклама

Сейчас комментируют

Все