Психологічне завдання «Мої кандидати»

2009-09-10 10:48 5811 Нравится 2

Мета: Ця вправа дає людині можливість обговорити, які якості вони цінують в партнерах по спілкуванню і в кому з учасників вони бачать ці якості. Кожний студент отримує адекватне уявлення про те, яке місце він насправді займає у групі.

Час—45 хвилин

Обладнання: робочий листок « Мої кандидати»

Інструкція

Сьогодні ви можете подумати над тим, які здібності та сильні сторони ви особливо цінуєте в інших при спілкуванні. Я приготував робочий листок, який прошу вас заповнити. У вас є на це 15 хвилин…

Тепер повертайтесь у великий круг.

Будь ласка, по черзі прочитайте імена тих, кого ви обрали в якості своїх кандидатів, а названі учасник повинні відмітити, хто їх обрав, у другій колонці бланку. Коли ви будете говорити про того, за кого вирішили проголосувати, будь ласка, стисло обґрунтуйте свій вибір: скажіть про те, що ви особливо цінуєте у цій людині, про які його сильні сторони та здібності ви знаєте ( чи можете припустити їх існування).

Тепер розділіться на чотири підгрупи. Поспілкуйтесь один з одним про те, кого ви обрали та хто обрав вас. Чи задоволені ви тим, як вас обирали та як вас представляли? Чи відповідає це вашому минулому життєвому досвід? Можливо, ви бачите себе якось інакше, ніж вас бачать ваші товариші? Які специфічні риси ви особливо виділяєте серед названих? На обговорення у вас є 30 хвилин.

Поверніться у великий круг для підсумків.

Обговорення

· Чи сподобалась мені вправа?

· Відносно яким сильним рисам моєї особистості мене частіше обирали?

· Як мені здається, чи були мої сильні риси вірно відмічені та оцінені іншими?

· Чи є у мене почуття, що на мене дивились надто рідко і не обирали в якості кандидата? В чому може бути причина? Яким чином я сам сприяв такій ситуації?

· Як я зараз себе почуваю?

· Щоб я хотів би додати?

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете запрет посещать закрытые публичные помещения людям, не вакцинированным от COVID

Реклама
Реклама