Блог Анатолій Сергунов

У Коростишівському районі розмножуються «асфальтові озера»

2014-10-11 17:25 294

Кандидат у народні депутати Іван Литвин велику увагу в своїй передвиборчій програмі приділяє темі екологічної безпеки. Чисте повітря і родюча земля, безпечна для здоров'я вода в річках і припинення тотальної вирубки лісів — усе це та багато інших питань, що стосуються екологічної тематики, сьогодні потребують особливої уваги і громадськості, і державотворців.

Під час поїздок Коростишівським районом Іванові Литвину розповіли про проблему так званих «асфальтових озер», які тут ростуть як гриби після дощу...

Читать дальше

Україна — земля Героїв

2014-10-11 17:18 270

Багато цікавих зустрічей відбувається під час поїздок Івана Литвина поліською землею. Люди розповідають багато історій, від яких просто дух захоплює. Багато героїчних особистостей зустрічає молодий кандидат у народні депутати.

Одна з таких непересічних особистостей, справжня героїня і гордість краю - жителька села Нова Радча Народицького району, художній керівник народного колективу “Вербиченька” Тамара Ястремська.

Без спеціальної підготовки, борючись зі стихією не на життя, а на смерть, жінка підкорила річку Медведку, яка вийшла з берегів, і вписала нові аркуші в книгу життя 4-річного хлопчика...

Читать дальше

Творчі люди підтримують ідеї Івана Литвина

2014-10-11 17:10 240

Багатo людей, яким небайдужа доля України, підтримують Івана Литвина у його прагненні змінити наша державу на краще, сприяти підвищенню соціальних стандартів, приверненню уваги державних мужів до насущних проблем українців.

Люди фізичної і творчої праці, трударі та інтелігенція приєднуються до команди Івана Литвина, аби спільно змінювати життя на Поліссі на краще.

Саме такою небайдужою людиною є керівник творчого проекту при районній жіночій раді «Надвечір’я», що на Брусилівщині, Рафальська Ніна Василівна...

Читать дальше

Козак Правда з Народичів у ключовій битві за Європу

2014-10-11 16:59 241

За кілька днів будемо святкувати Покрову — День українського козацтва. Традиційно на Житомирщині відбудуться заходи з вшанування наших славних предків, які боролись за вільну Україну в минулому.

Іван Литвин зізнається, що його як військовослужбовця Збройних Сил України надихає подвиг предків сьогодні ставати на захист Батьківщини. На полі бою, як це робив молодий чоловік ще нещодавно, і в парламенті, де сьогодні також кується доля України. Від того, які закони прийматимуть народні обранці, яку допомогу виділятимуть українським захисникам, як піклуватимуться депутати про власний народ, - залежить майбутнє України...

Читать дальше

Іван Литвин знає, як покращити життя людей

2014-10-11 16:55 450

На 66-му окрузі балотується в депутати Верховної Ради молодий засновник благодійного фонду "Майбутнє Полісся", військовослужбовець Збройних Сил України Іван Литвин.

"Допомоги у межах фонду замало. Поспілкувавшись з жителями Житомирщини, я побачив низку проблем, які можуть вирішитися лише на державному рівні. Я дав людям обіцянку і маю її виконати”, - каже Іван Литвин.

У своїй передвиборчій програмі кандидат акцентує увагу на ряді соціальних питань, які потребують нагального вирішення, для чого необхідна сучасна законодавча база і згуртування однодумців у парламенті, які будуть працювати на простих людей...

Читать дальше

Іван Литвин забезпечить децентралізацію влади

2014-10-11 16:40 258

Децентралізація – реформа, про яку багато говорять, та лише одиниці мають конкретний план її впровадження. У передвиборчій програмі кандидата в народні депутати по 66-му виборчому округу Івана Литвина децентралізації відведено ключове місце.

«Влада – на місця. Громада повинна мати право обирати та відкликати (!) своїх представників у сільських, селищних, міських радах, які будуть здійснювати всю повноту влади у питаннях місцевого значення. Жодних голів адміністрацій, призначених «згори» за чиєюсь квотою чи вказівкою. Люди контролюють владу на місцях», - категорично висловлює свою позицію Іван Литвин...

Читать дальше
Создать блог

Опрос

Вы голосовали на выборах 25 октября?

Реклама
Реклама