Турецких беспилотников больше не будет!)

2021-10-31 22:24 9213 Нравится

Україна має припинити використовувати вираз "турецький Bayraktar" для куплених ударних безпілотників, які використовуються на Донбасі. Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу після зустрічі із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, - повідомляє ABC Gazetesi.

"Можливо, він був виготовлений у Туреччині, але він належить Україні. Туреччину не можна звинувачувати в цьому. Україна має припинити використовувати нашу назву... Якщо країна купує їх у нас, у іншої країни, цю зброю не можна називати турецькою, російською чи українською. Якщо держава купує її у нас, це вже не турецький продукт", - наголосив Чавушоглу.

За його словами, під час боротьби з тероризмом Туреччина стикалася із різними видами зброї з різних країн.

"Іноді під час нашої боротьби з тероризмом у різних країнах ми стикаємось із різною зброєю з різних країн, у тому числі з Росії. Ми ніколи не звинувачуємо Росію. Україна також має припинити використовувати нашу назву", – сказав міністр.

Зазначимо, що Туреччина продала безпілотники Bayraktar TB2 також Катару, Азербайджану та Польщі.

*****

Теперь всё наше и Турции хата с краю. Но ведь так и должно быть! Хоть даже если оружие предоставят марсиане. БайрактарНаш!

Есть на эту тему хороший фантастический рассказик "Страж-птица" Роберта Шекли. Его легко найти в сети и прочитать. Задумчиво.

Комментарии (3)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, будет ли в ближайше время вторжение РФ в Украину?

Реклама