Путіна в Будапешті ледь не довели до істерики.

2015-02-20 10:26 788 Нравится 3

Путіна в Будапешті ледь не довели до істерики: Тепер він боїться «ковдр» з Європи .

Іронічно – про візит Путіна до Будапешту, озброєння України та війну на Донбасі.

На прес-конференції в Будапешті 17 лютого інформагентство Bloomberg поставило Путіну запитання, як він розцінює варіант: що Мінське угода не буде виконуватися і Україна може отримати зброю від США? – пише Сергій Климовський для «Хвилі», повідомляють Патріоти України.

Путін занервував, але гордо запевнив, що за його даними така зброя вже поставляється, але Україні це не допоможе.

Щоб зовсім переконати, що не допоможе, став махати руками і розповідати в стилі ретро анекдот про мирний радянський трактор в долині Амура, який ракетно-кулеметним вогнем відбив напад китайців, а потім розправив крила і полетів.

Про перемогу під Дебальцеве над легіоном НАТО, з яким він ще тиждень тому воював, Путін чомусь згадати посоромився, і з’їхав на те, що ополчення Донбасу полонило угруповання Збройних сил України.

Ополчення з «вчорашніх шахтарів і трактористів», воює на тих самих мирних тракторах, які тепер надійно ліквідують будь-яку американську зброю, як раніше нищили китайську.

Але рекламу Путіним тракторів напередодні завалив Чуркін, сказавши в Радбезі ООН, що ополчення Донбасу закуповує ці чудові трактора в Литві.

Представник Литви відмовлявся, але британці зробили правильний висновок і Литву на військовий ярмарок до себе запросили, а Росію – ні. Що поробиш, Чуркін, він і є Чуркін, – кон’юнктуру ринку зовсім не відчуває.

Після виставки у Великобританії в Україні очікується надходження у вільний продаж тракторів з Литви і подушок із США, так як Порошенко поскаржився, що одними ковдрами, які досі завозили, війну не виграєш.

Асортимент ковдр теж буде розширений, щоб вистачило всім трактористам і відпускникам з Росії.

Лаври здравниці від Криму впевнено переходять до Донбасу, який став новим курортом для росіян, які прибувають туди за путівками від Міністерства оборони РФ.

Збройні сили України гостинно приймають вчорашніх братів-трактористів і неухильно працюють над покращенням сервісу з їх обслуговування.

Є партнерська угода зі службою польових крематоріїв РФ про безперешкодне транспортування відпускників на батьківщину.

Кримчани жалкують, що рік тому повірили Аксьонову, і тепер росіяни їдуть не до них, а на Донбас.

Російська православна церква просить Бога цю несправедливість виправити і не обділяти Крим відпускниками і крематоріями.

Фірма «Кадиров і Ко» теж промовляє цю тему з Аллахом, який, як відомо, ніколи ні в чому Рамзану не відмовляв.

Сам Путін, хоча і дещо нервує, але, схоже, змирився з походом України в військторг.

На відміну від фірми «Ополчення Донбасу», вимушеної купувати трактори тільки в Росії, Україна прагне закуповувати ковдри і подушки на конкурентній основі в будь-яких військторгах, так як бореться з корупцією і підтримує здорову конкуренцію.

Це право України, як і будь-якої країни, – вибирати собі військторг, і хто такий Путін, щоб його оскаржувати? Всього лише торговець тракторами і гайковим ключем до них. Ніхто ж не піднімає шум, що Єгипет, Індія або Греція отоварюються в будь-яких військ торгах: росіян, американських чи німецьких. Гарантійне обслуговування після покупки – світова практика, і не зрозуміло, чому Путін так хвилюється, якщо в Україну прибуде із США група технічних фахівців з підтримки ковдр і подушок у функціональному стані?

Або Путін зовсім в тайзі здичавів?

Або не знає, що українці погано розбираються в технічній англійській інструкцій до ковдр і потребують постійного присутності перекладачів?

Складається враження, що Путін починає відчувати страх перед прийдешнім покаранням. На відміну від Януковича, він Достоєвського читав, і знає: за злочином слідує покарання. Злочинів за Путіним значиться багато, але він чомусь твердо йде шляхом Януковича – збирає в Москві антимайдан. Той теж з цього починав, і що з того вийшло – відомо.

Путін порушив «чесне слово» Росії за Будапештським договором.

Під Дебальцеве Путін примудрився порушити і своє особисте «слово джентльмена», і Росії, і підшефних трактористів Донбасу.

Він переступив усі клятви і обіцянки.

Стародавній звичай варягів-скандинавів часів Рюрика, від якого Путін хоче вивести історію Росії, говорить: потерпілий має право відплатити кривднику тією ж монетою, а якщо не має для цього сил, то може звернутися за допомогою.

Автори «Руської Правди» з таким підходом теж були згодні.

Тому Україна зараз у роздумах: як рівноцінно відплатити?

Поки позначилися три варіанти.

- Запросити друзів-миротворців провести відпустку на Донбасі, – обговорюється. - Ввести воєнний стан в Україні. З його введення дозвіл Печерського суду на націоналізацію власності країни-агресора і її агентури в Україні буде зайвим, – розглядається.

- Купити велику американське ковдру з підігрівом і влаштувати Путіну «темну», – переговори про покупку ведуться.

Можливий комбінований варіант: військовий стан, ковдра, брати по класу і по нещастю, а не по колисці, і – «темна». Без неї вже ніяк не можна.

В результаті буде парафраз старого анекдоту, якщо їх так любить Путін: «На кордоні Китаю з Фінляндією, Білоруссю та Україною опади не очікуються».

Самі винні, нічого було колиску розгойдувати і тягнути на себе ковдру з криком «Моє, я старший!».

Джерело: http://patrioty.org.ua/putina-v-budapeshti-led-ne-doveli-isteriki-teper-vin-boyitsya-kovdr-z-yevropi/

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Стоит ли наказывать продавцов медицинских масок по спекулятивной цене?

Реклама
Реклама