Як дізнатися фактичний стан розрахунків з бюджетом по всіх платежах на задану дату та при наявність заборгованості погасити її

2018-09-13 12:18 60 Нравится

Лівобережна ОДПІ м. Дніпра наголошує, що при заповненні платіжних документів необхідно дотримуватись вимог «Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666.

У разі перерахування коштів в рахунок погашення боргу, при заповненні призначення платежу у полі № 2 друкується код виду сплати 140, якій символізує «Надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу / недоїмки з ______ (найменування податку, збору, платежу або внеску)».

Для прикладу, при сплаті заборгованості з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:

*

;140

;12345678

;Погашення заборгованості з ЄСВ

;

;

;

1

2

3

4

5

6

7

1 - службовий код ("*");

2 - код виду сплати ("140" - Надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу / недоїмки з єдиного внеску);

3 - код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату

4 - друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 - не заповнюється;

6 - не заповнюється;

7 - не заповнюється;

При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками, наприклад:

*;140;код ЄДРПОУ/РНОКПП боржника;погашення заборгованості (інші відомості щодо платежу).

Наголошуємо, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (ч. 12 ст. 9 Закону про ЄСВ).

За несплату або несвоєчасну сплату ЄСВ на підприємців накладається штраф у розмірі 20% своєчасно не сплачених сум (п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону про ЄСВ).

На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

Для того, аби дізнатися про наявність заборгованості, суб’єкт господарювання може особисто звернутися до органів ДФС або скористатися сервісом «Електронний кабінет платника податків».

Сервіс «Розрахунки з бюджетом» надає можливість кожному відвідувачу перевірити статус перебування на обліку в органах ДФС, а також дізнатися фактичний стан розрахунків з бюджетом по всіх платежах на задану дату та прогноз платежів до кінця поточного року без витрат робочого часу на відвідування органів ДФС.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы ожидали такие предварительные результаты выборов в ВРУ?

Реклама
Реклама