Період, за який наявна заборгованість з ЄСВ, не зараховується до страхового стажу Період, за який наявна заборгованість з ЄСВ, не зараховується до страхового стажу ,,,

2018-09-13 12:11 51 Нравится

Лівобережна ОДПІ м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до внесених змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення.

Адже з 1 січня 2018 року для виходу на пенсію у віці 60 років необхідно мати 25 років страхового стажу.

Кожного року кількість років страхового стажу, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

Страховий стаж - це період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі не менше мінімального.

Для зарахування фізичним особам-підприємцям повного місяця до страхового стажу необхідно сплачувати єдиний соціальний внесок в сумі, не меншій мінімального страхового внеску (на сьогодні це 819,06 грн.), а також не забути подати річну звітність про нарахування єдиного внеску до територіальних органів ДФС. При цьому обов’язок сплати єдиного соціального внеску не залежить від факту отримання чи неотримання доходу від підприємницької діяльності.

Наголошуємо, що період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зарахованим до страхового стажу до повного погашення боргу.

Нагадуємо, що з 01.08.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, яким змінено форму Звіту з ЄСВ. Звітність за новими формами, затвердженими наказом № 511, подаватиметься платниками єдиного внеску з 01.09.2018 за звітні періоди починаючи з серпня 2018 року.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как изменился уровень вашей жизни по сравнению с 2014 годом?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама